Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Pore Refine Deep Cleansing Foam

Larës

2,000L

Keni lëkurë me yndyrë dhe pore të zmadhuara? Ky është larësi që ju duhet! Shkumë e pasur me mente, pastron poret, qelizat e vdekura, bakteret dhe sebumin (yndyrën) e tepërt.

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Pastron poret – Shkuma e perbere nga kaolin dhe characoal depërton në thellësi dhe pastron poret, qelizat e vdekura, bakteret dhe sebumin e tepërt (yndyrën) e tepërt.

Sebumi i tepërt – E dini që poret duken edhe më të mëdha nga yndyra e tepërt? Mbajtja nën kontroll e tij bën që të keni një lëkurë të shëndetshme ,të butë dhe estetikisht më të bukur.

Ndjesi freskie – Mentja largon yndyrën e tepërt, papastërtitë. Ekstraktet e tjera bimore e bëjnë lëkurën më të butë dhe të hidratuar.

Teksturë e butë – Tesktura e shkumës është e butë dhe shkumon shumë. Mjafton shumë pak që të lani fytyrën tuaj.

Brand

Mizon

.

Përbërës

Water, Glycerin, Stearic Acid, Myristic Acid, Palmitic Acid, Potassium Hydroxide, Dipropylene Glycol, Kaolin, Lauric Acid, Glyceryl Stearate SE, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Charcoal Powder, Sodium Chloride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Fragrance, Ethylene/Sodium Acrylate Copolymer, Disodium EDTA, Carica Papaya (Papaya) Fruit Water, Butylene Glycol, Alcohol, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, 1,2-Hexanediol, Hedera Helix (Ivy) Extract, Pullulan, Gentiana Lutea Root Extract, Achillea Millefolium Extract, Artemisia Absinthium Extract, Arnica Montana Flower Extract, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Collagen, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Beta-Glucan, Potassium Sorbate

Color

Përbërësit kryesorë

,

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Pore Refine Deep Cleansing Foam”
3 persona po shohin produktin