Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set
-23%
Mizon

Mizon Vita Lemon Sparkling Peeling Gel

Peeling i butë fizik

Çmimi origjinal qe: 2,200L.Çmimi i tanishëm është: 1,690L.

Trajtim i shkëlqyeshëm eksfoliues i cili pastron dhe zvogëlon poret , largon qelizat e vdekura të lëkurës për një pamje me rinore dhe më rrezatuese.

• Zvogëlon poret
• Shtrëngon lëkurën
• Largon qelizat e vdekura të lëkurës
• Rikthen vitalitetin e lëkurës
• Hidraton lëkurën

Allure Beauty Award Winner

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Eksfolion Hidraton Rigjeneron Tonifikon Formulimi: Xhel Përbërësit kryesorë: Ekstrakte bimore Formati: 145 ml Kategorite:
Mizon Vita Lemon Sparkling Peeling Gel
1690L
Cmimi(Sasia) : 1690L (1 cope)

Si ta përdorni?

Pasi keni larë fytyrën dhe tharë mirë, vendosni pak nga xheli ( aq sa te lyeni gjithë fytyrën).
Masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore për 2-3 minuta.
Më pas laheni fytyrën me ujë të vakët dhe vazhdoni rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës.
Përdoreni 1-2 herë në javë.

image description and illustration of the benefits of using vita lemon peeling gel
vita lemon peeling gel ingredients illutrated
Përbërës

Water, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Stear Trimonium Methosulfate, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Cross-Polymer, Cellulose, Water, Isopropyl Alcohol, Butylene Glycol, Salvia Hispanica Seed Extract, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Propanediol, 1.2 Hexanediol, Coptis Chinensis Root Extract, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Propylene Glycol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Water, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Gypsophila Paniculata Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower / Leaf Extract, Lilium Candidum (Madonna Lily) Flower Extract, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Flower / Leaf Extract, Convallaria Majal Lily of the Valley) Root Extract,Magnolia Liliflora Flower Extract, Paeonia Lactiflora Root Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Vita Lemon Sparkling Peeling Gel”
5 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!