Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-22%
Mizon

Mizon Phyto Plump Collagen Night Cream

Krem nate antirrudhë vegan

Çmimi origjinal qe: 2,300L.Çmimi i tanishëm është: 1,790L.

Me pak fjalë, nëse do të kesh një lëkurë më të gjallë dhe rinore në mëngjes thjesht përdor këtë krem çdo natë.

• 75% ingredient natyral
• Lufton rrudhat
• Mbush lëkurën me hidratim
• Lufton njollat dhe ndricon lëkurën

Produkt vegan!

Mizon Phyto Plump Collagen Night Cream
1790L
Cmimi(Sasia) : 1790L (1 cope)

Benefitet:

Kremi i natës për rigjenerimin intensiv të lëkurës, përbëhet nga kolagjeni me origjinë bimore i cili lufton rrudhat, mbush lëkurën dhe forcon barrierën e saj.
Ky krem përmban teknologjinë e fundit kërkimore nga Mizon, shtimin e kompleksit të Algave Kafe (Brown Algae) dhe klasikun e antirrudhës, adenosinën.
Tjetër veçori që ky krem ka është ekstrakti “Yang Guifei” i cili nxit prodhimin e kolagjenit natyral të trupit për të shtuar elasticitetin e lëkurës.

Si ta përdorni:

Si hapi i fundit i rutinës tuaj në darkë. I përshtatshëm për të gjitha tipologjitë e lëkurës.

Brand

Color

Përbërës

Water, Bytulene Glycol, Glycerin, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Panthenol, Coco-Caprylate/Caprate, Squalane, Niacinamide, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Capryic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Tremella Fuciformis Polysaccharide, Betaine, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Palmitic Acid, Polyglyceryl-2 Stearate, C11-13 Isoalkane, Isohexadecane, Stearic Acid, Dimethiconol, Behenyl Alcohol, Dipropylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Tromethamine, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, 1-2 Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Silica, Disodium EDTA, Eclipta Prostrata Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Sorbitan Isostearate, Sodium Metabisulfite, t-Butyl Alcohol, Laminaria Japonica Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Sargassum Fulvellum Extract, Coptis Japonica Root Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopherol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Phyto Plump Collagen Night Cream”
3 persona po shohin produktin