Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set
Mizon

Mizon Joyful Time Mask For Men Refreshing – 2 copë

Maske hidratuese

500L

Një maskë fletë e formuluar posaçërisht për meshkuj.

• Ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së lodhur duke e rimbushur me ushqim dhe lagështi.
• Maska përbëhet nga fibra bambuje që eliminon substancat e dëmshme.
• Për të gjitha tipologjitë e lëkurës.

I testuar dermatologjikisht.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Qetëson Rigjeneron Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Centella Asiatica Formati: 24 gr Kategorite: Taget:
Mizon Joyful Time Mask For Men Refreshing - 2 copë
500L
Cmimi(Sasia) : 500L (1 cope)

Si të përdorni:

Pas pastrimit, vendoseni butësisht maskën me fletë në lëkurë, duke ndjekur konturin e fytyrës. Lëreni për 10-20 min më pas hiqni ngadalë maskën duke filluar nga skajet. MAsazhoni pjesën e mbetur të esencës derisa të përthithet nga lëkura plotësisht.

Brand

Color

Formati

24 gr

Përbërës

Water, Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Betaine, Polyglyceryl-10 Laurate, Hydroxyethyl Urea, Carbomer, Arginine, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Hydrolyzed Jojoba Esters, Sodium Phytate, Fragrance, Allantoin, Panthenol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Glucose, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Joyful Time Mask For Men Refreshing – 2 copë”
2 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!