Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Joyful Time Essence Mask [Rose]

Maske hidratuese

250L

Lëkura e bukur, prej kadifeje dhe një aromë e lehtë trëndafili ? padyshim që do të fitojë zemrën tuaj, dhe Maska Joyful Time Essence Rose padyshim që do të zërë vendin e merituar në të.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Rrudha Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Trendafil Formati: 23 gr Kategorite:
Mizon Joyful Time Essence Mask [Rose]
250L
Cmimi(Sasia) : 250L (1 cope)

Uji rozë hidraton shumë mirë lëkurën, largon ndjenjën e thatësisë dhe parandalon rrëshqitjen. Duke pasur një efekt anti-inflamator, antioksidant, ky komponent do të çlirojë dermën nga efektet e radikalëve të lirë, armiqtë më të rëndësishëm të mbulesës delikate. Kjo maskë jo vetëm që do të hidratojë fytyrën, por gjithashtu do të parandalojë humbjen e lagështisë, e cila do të çojë në përtëritje të dukshme dhe rritje të elasticitetit.

Brand

Color

Përbërës:

Water, glycerin, methylpropanediol, betaine, alcohol, 1,2-hexanediol,peg-40 hydrogenated castor oil, xanthan gum, salvia hispanica seed extract, centella asiatica extract, houttuynia cordata extract, sodium citrate, rosa centifolia flower water (995ppm), propanediol, ethylhexylglycerin, citric acid, disodium edta, allantoin, hydrolyzed collagen, fructooligosaccharides, saccharide hydrolysate, pullulan, sodium hyaluronate, phenoxyethanol, fragrance.

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Joyful Time Essence Mask [Rose]”
2 persona po shohin produktin