Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Village 11 Factory

Village 11 Factory AC Skin Solution Cleansing Foam

Larës për lëkurat me akne

(1 shqyrtim nga klient)

1,500L

Shkuma larëse pa aromë që pastron lëkurën dhe përthan aknet.

• Heq yndyrën e tepërt në lëkurë
• Shkumon shumë
• Ndjesi freskie dhe pastërtie në fund
• Përthan aknet

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Akne Qetëson Yndyra e tepert Formulimi: Krem shkumues Përbërësit kryesorë: AHA BHA Centella Asiatica Ceramide Hyaluronic Acid Formati: 80 ml Kategorite:

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Përmban:
Guaiazulene – përbërës që merret nga lulja e kamomilit. Mbron dhe qetëson lëkurën. E përdorur kohë më parë për qetësimin e plagëve dhe dëmtimeve të lëkurës.AHA/BHA – Largon qelizat e vdekura dhe eleminon papastërtitë nga poret. Pastron lëkurën në thellësi dhe heq edhe papastërtitë më kokëforte.Gjithashtu në përmbajtje ka propolis, alantoin dhe centella asiatica (cica) që kanë efekt qetësues për lëkurën. Ceramide për të forcuar barrierën e lëkurës dhe acid hyaluronic për hidratim.
Manufacturer

Përbërësit

Water, Glycerin, Myristic Acid, Lauric Acid, Potassium Hydroxide, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-32 Propanediol, Palmitic Acid, Cocamidopropyl Betaine, PEG-100 Stearate, Potassium Cocoyl Glycinate, Butylene Glycol, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Sorbitol, Sodium Chloride Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Disodium EDTA, Cetearyl Alcohol, Propolis Extract, Polyquaternium-7, Arachidic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride Hydrogenated Polydecene, Capric Acid, Sodium Citrate, Oleic Acid, Allantoin, 1,2-Hexanediol, Ceramide NP, Hydrogenated Lecithin, Potassium Benzoate, Citric Acid, Harpagophytum Procumbens Root Extract Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica Extract, Guaiazulene

Color

1 vleresim per Village 11 Factory AC Skin Solution Cleansing Foam

  1. Amaris

    Qekam e vetmja qe nuk pertoj te le review :D, une jam 18 vjece dhe kam shume akne. Provova kete laresin sepse nga pershkrimi me la pershtypje te mire dhe kam disa dite qe po e perdor dhe kam goxha permiresime. Update ne ditet ne vijim , flm.

Shto nje vleresim
3 persona po shohin produktin