Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
-50%
Village 11 Factory

Village 11 Factory Fresh Emerald Hand & Foot Perfume Cream

Krem hidratues për duart & këmbët

Çmimi origjinal qe: 800L.Çmimi i tanishëm është: 400L.

Village 11 Factory Parfum Hand & Foot Cream për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve. Kremrat hidratojnë dhe ushqejnë në mënyrë perfekte lëkurën, eliminojnë thatësinë dhe skuqjen, shërojnë dhe rinovojnë lëkurën, duke e bërë atë më të butë dhe të lëmuar. Çdo kerm pasurohet me aroma të parfumuara, falë të cilave kremrat lënë një vello aromatike në lëkurë dhe ju përmirësojnë humorin.

Emerald i freskët – aromë e freskët

Nota e sipërme: portokalli
Nota e zemrës: freesia, jasemini
Nota bazë: myshku

Village 11 Factory Fresh Emerald Hand & Foot Perfume Cream
400L
Cmimi(Sasia) : 400L (1 cope)

Ekstrakti i rrënjës së Devil’s Claw është një komponent hipoallergjik që lehtëson inflamacionin, largon toksinat, ka aktivitet antimikrobik dhe pengon aktivitetin e baktereve. Për shkak të kësaj, imuniteti lokal i lëkurës dhe funksionet e saj mbrojtëse janë rritur shumë . Punon si një antioksidant.

Përbërësit kryesorë :
Gjalpi Shea – përmban vitamina dhe aminoacide të vlefshme. Vaji hidraton në mënyrë të jashtëzakonshme lëkurën, tonifikon, mbron nga rrezet e dëmshme UV, përmirëson ngjyrën e lëkurës dhe lufton shenjat e para të plakjes.
Ekstrakti i Aloe Verës përmban enzima, vitamina, flavonoidë, enzima. Ka një efekt të fuqishëm antioksidant, antibakterial, shërues, tonik.
Vaji i kokosit nxit rigjenerimin e lëkurës dhe ushqen lëkurën me vitamina të rëndësishme. Rivendos, tonifikon dhe freskon në mënyrë perfekte.
Vaji i portokallit rinovon, përmirëson elasticitetin, tonifikon, redukton rrudhat.

Përfitimet:

Hidratim intensiv i duarve dhe këmbëve;
Aromë delikate me lule që zgjat;
Produkt jo irritues;
I testuar dermatologjikisht.

Mënyra e përdorimit: aplikoni një film të hollë dhe masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

Brand

Color

Formati

100 ml

Përbërësit

Purified Water, Glycerine, Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Aloe Vera Leaf Extract, Devil’s Claw Extract, Shea Butter, , Coconut Palm Oil, Butylene Glicol, Sorbitan Stearate, Sorbitan Sesquioleate, Carbomer, Triethanolamine, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Village 11 Factory Fresh Emerald Hand & Foot Perfume Cream”
2 persona po shohin produktin