Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-38%
Village 11 Factory

VILLAGE 11 FACTORY HYDRO BOOST SHEET MASK ALOE

Maskë fletë me aloe vera

Çmimi origjinal qe: 400L.Çmimi i tanishëm është: 250L.

Lëkurë e thatë, e ndjeshme apo e dehidratuar?
Jeni në vendin e duhur!

Maska fletë Hydro Boost Aloe është e përkryer për hidratimin dhe qetësimin e lëkurës që kërkon një nxitje hidratimi pa e irrituar atë.
Benefitet: Është si një gotë me ujë të ftohtë pas një shëtitje të gjatë. Ne e duam atë!

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Qetëson Rigjeneron Zbut Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Aloe Vera Ekstrakte bimore Hyaluronic Acid Formati: 21 gr Kategorite:
VILLAGE 11 FACTORY HYDRO BOOST SHEET MASK ALOE
250L
Cmimi(Sasia) : 250L (1 cope)

Gama Hydra Boost nga Village 11 Factory u krijua për t’i dhënë lëkurës së thatë ose të dehidratuar të gjithë dashurinë që i nevojitet në formën e hidratimit. Kjo është arsyeja pse ne donim ta sillnim kaq shumë!

Formula e kësaj maske përmban jo vetëm 8 lloje të acidit hialuronik, të cilët depërtojnë në shtresa të ndryshme të lëkurës për ta mbajtur atë të hidratuar mirë gjatë gjithë ditës, por përmban edhe ekstrakt aloe vera, një bimë që ne e përdorim prej vitesh në mjekësinë tradicionale për të qetësuar dhe shëruar edhe lëkurën më të ndjeshme. Kompletohet me ekstrakt kamomili, ideal për zbutjen dhe qetësimin e lëkurës falë vetive anti-inflamatore.

Është një maskë me 92% përbërës me origjinë natyrale, e cila përmban edhe V11, një kompleks ekskluziv me 11 ekstrakte natyrale dhe riparuese të patentuara nga Village 11 Factory, të cilat i japin një shtytje ushqyese dhe energjie lëkurës sonë. Pëlhura e tij është bërë gjithashtu nga lyocell bambu, një fibër bimore që prodhohet me metoda që kërkojnë shumë më pak energji se të tjerët.

Duket lëkura juaj veçanërisht e dehidratuar këtë javë? Futeni në shportë!

Color

Përbërësit

Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Propanediol, Dipropylene Glycol, Pentylene Glycol, Carbomer, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Adansonia Digitata Seed Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Tromethamine, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Himanthalia Elongata Extract, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Cetraria Islandica Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Laminaria Japonica Extract, Glycyrrhiza Uralensis Root Extract, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Chamomilla Recutita Flower Extract, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “VILLAGE 11 FACTORY HYDRO BOOST SHEET MASK ALOE”
5 persona po shohin produktin