Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-40%
Lovbod

LOVBOD MELTING MASK FOR NECK

Maskë antirrudhë për qafën

Çmimi origjinal qe: 1,000L.Çmimi i tanishëm është: 600L.

LOVBOD Melting Mask for Neck është një maskë inovative prej pëlhure me teknologjinë e esencës së shkrirë e krijuar për të eliminuar rrudhat në qafë. Ndihmon në forcimin, hidratimin dhe rritjen e elasticitetit të lëkurës së qafës. Esenca shumë e koncentruar depërton shpejt dhe thellë në lëkurë dhe ndihmon në forcimin e barrierës natyrore të lëkurës, duke e bërë atë më elastike dhe të fortë.

Problematikat që zgjidh: Forcon barrieren Hidraton Lifting Rrudha Tonifikon Formulimi: Maske Përbërësit kryesorë: Aloe Vera Collagen Marine Formati: 4 gr Kategorite:
LOVBOD MELTING MASK FOR NECK
600L
Cmimi(Sasia) : 600L (1 cope)

Përbërësit kryesorë aktivë:
Adenozina – është një komponent i fuqishëm kundër plakjes që përshpejton rigjenerimin e qelizave të lëkurës, duke rritur kështu qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj dhe duke zbutur rrudhat.
Kolagjeni i hidrolizuar – përmirëson gjendjen e përgjithshme të lëkurës: e lëmon dhe e barazon, e bën të fortë dhe elastike, heq rrudhat e imëta dhe e freskon. Ka një efekt shërues dhe qetësues të plagëve, ruan lagështinë në shtresat e thella të lëkurës.
Ekstrakti i aloe vera – ka një efekt të thellë hidratues dhe zbutës, eliminon skuqjen, lehtëson kruajtjen, stimulon rinovimin qelizor, përmirëson qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës, ngop indet me vitamina dhe mikroelemente thelbësore
Tokoferol – mbron lëkurën nga efektet negative të faktorëve të jashtëm, parandalon oksidimin e lipideve të pangopura. E ngop në mënyrë intensive lëkurën me vitamina. Në gjendje të depërtojë në shtresat e thella të lëkurës, ku hidrolizohet në vitaminë E.

Përdorimi:

Hapni paketimin, hiqni filmin mbrojtës dhe aplikojeni maskën në qafë. Pas 20-30 minutash, hiqni maskën dhe shpërndajeni esencën e mbetur mbi lëkurë.

Përbërës

Aqua, butylene glycol, glycerin, adenosine, aloe barbadensis leaf juice, hydrolyzed collagen, carbomer, cellulose gum, ceratonia siliqua gum, chondrus crispus powder, ethylhexylglycerin, glucomannan, hydroxyacetophenone, opuntia ficus-indica extract, plankton extract, potassium hydroxide, tocopherol, xanthan gum, chlorphenesin, phenoxyethanol, potassium sorbate, sodium benzoate, citric acid

Brand

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “LOVBOD MELTING MASK FOR NECK”
2 persona po shohin produktin