Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set
-38%
Lovbod

LOVBOD BUM BUM MASK

Maskë hidratuese

Çmimi origjinal qe: 1,200L.Çmimi i tanishëm është: 750L.

Nëse po merrni kohë për t’u kujdesur për lëkurën e fytyrës suaj, mund të shtoni edhe disa sekonda të tjera për të përkëdhelur #bumbum-in tuaj punëtor!  Kjo maskë  është projektuar për të shtrënguar dhe hidratuar lëkurën në të pasmet tuaja, duke siguruar një efekt ngrohës dhe volumizues që relakson lëkurën e stresuar dhe rrit elasticitetin.

• International Patent Volumforming Technology Material
• Formimi hibrid
• Teknologjia e maskës së qelizave bio aktive të ruajtjes së lagështisë

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Lifting Tonifikon Volum Zbut Formulimi: Maske Përbërësit kryesorë: Collagen Marine Formati: 38 gr Kategorite:
LOVBOD BUM BUM MASK
750L
Cmimi(Sasia) : 750L (1 cope)

Maskat sigurojnë nxehtësi në zonën gluteale, duke riaktivizuar qarkullimin e gjakut dhe duke hidratuar zonën. Me një efekt delikat të nxehtësisë, ato janë gjithashtu të shkëlqyera për të hidratuar dhe zbutur lëkurën. E pasur me qeliza bioaktive të cilat hidratojnë ndërsa përbërësit e saj termikë ngrohin dhe relaksojnë lëkurën. Përbërës të tjerë të jashtëzakonshëm përfshijnë VOLUFORM™ dhe kolagjenin, të cilët ofrojnë një efekt voluminoz dhe tonifikues.

Si ta përdorni?

Pas pastrimit dhe tharjes së lëkurës, hapni qesen dhe hiqni shtresën mbrojtëse të maskës. Vendoseni maskën në mënyrë të barabartë në secilën vithe siç është shënuar, djathtas dhe majtas. Hiqeni butësisht pas 20-30 minutash dhe masazhoni pjesën e  mbetur të serumit në lëkurën tuaj derisa të përthithet plotësisht.

Përbërës

Aqua, glycerin, sodium polyacrylate, cetyl ethylhexanoate, palmitoyl isoleucine, hydrolyzed collagen, carrageenan, ceratonia siliqua gum, ethylhexylglycerin, glucomannan, hydroxyacetophenone, polysorbate 80, silica, tocopherol, vanillyl butyl ether, xanthan gum, phenoxyethanol, butylphenyl methylpropional, tartaric acid, aluminum glycinate, parfum

Brand

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “LOVBOD BUM BUM MASK”
2 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!