Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set
Village 11 Factory

Village 11 Factory Relax Day Foot Peeling Mask

Maskë për këmbët

1,000L

Maska speciale e këmbëve në formën e çorapeve të rehatshme është projektuar për hidratimin intensiv, zbutjen, ushqimin, freskimin dhe eliminimin e lodhjes.
Maska përmban përbërës unikë aktivë ushqyes dhe hidratues, duke lejuar që të ruhet butësia e lëkurës për një kohë të gjatë.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Problematikat që zgjidh: Hidraton Zbut Formulimi: Maske Përbërësit kryesorë: AHA BHA Tea Tree Formati: 17 gr Kategorite:
Village 11 Factory Relax Day Foot Peeling Mask
1000L
Cmimi(Sasia) : 1000L (1 cope)

Kompleksi ujor-vajor (ekstrakt aloe, vaj kokosi, trëndafili i damaskut dhe palma) hidraton intensivisht, ushqen dhe zbut lëkurën, lehtëson thatësinë dhe zvogëlon thellësinë e rrudhave, rikthen elasticitetin dhe qëndrueshmërinë. Vajrat e farave të jojobës, lulediellit, farave dhe vajit të safflower qetësojnë dhe sigurojnë një ndjenjë shlodhjenë lëkurën e këmbëve.

• Largon vetëm lëkurën e vdekur të panevojshme
• Efekt maksimal në një kohë të shkurtër, peeling perfekt
• Ushqen, hidraton dhe zbut lëkurën e këmbëve.
• Efekt freskues në saj të ekstraktit të mentes.

relax day foot peeling mask how to use images

Përdorimi:

Hapi I : Pasi keni larë këmbët, merrni maskën dhe hapeni me kujdes në pjesën e sipërme.
Hapi II: Vishni maskat ne trajtë corape dhe mbajini për 60- 90 minuta.
Hapi III: Hiqni maskat dhe shplani këmbët me ujë të ngrohtë.

Qelizat e vdekura të lëkurës fillojnë të dalin pas 3 deri në 5 ditë përdorimi. Pas 5 deri në 7 ditë ju mund të shihni këmbë të lëmuara dhe të shëndetshme (mund të duhen deri në 10 ditë).

foot peeling mask illustration
Manufacturer

Color

,

Përbërësit

Modified Alcohol, Purified Water (Contains 100ppm Carbonated Water), Lactic Acid, Isopropyl Alcohol, Urea, Glycolic Acid, Propylene Glycol, Devil's Claw Root Extract, Peppermint Leaf Extract, Betaine, Alantoin, Sodium Citrate, Hydroxyethyl Cellulose, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Tocopheryl Acetate, Menthol, Disodium Edta Fragrance, Alpha-Iso Methyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronelal

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Village 11 Factory Relax Day Foot Peeling Mask”
2 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!