Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-34%
Mizon

Mizon Collagenic Aqua Volume Lip Essence

Esencë hidratuese

Çmimi origjinal qe: 1,500L.Çmimi i tanishëm është: 990L.

Për buzë të plota, të hidratuara dhe të buta duhet me patjetër të provoni esencën tonë me kolagjen!

• Paradalon formimin e rrudhave
• Hidraton dhe ushqen lëkurën
• I jep buzëve një volum të lehtë natural
• Mbron nga rrezet UV, SPF 15

Pa parabene dhe ngjyrues artificial.

Mizon Collagenic Aqua Volume Lip Essence
990L
Cmimi(Sasia) : 990L (1 cope)

Mbrojtja UV – Mbrojtje UV e çertifikuar SPF15 për buzët, pasi indi i lëkurës së buzëve është shumë i hollë, dëmtohet lehtësisht kur ekspozohet ndaj rrezeve UV për një kohë të gjatë dhe mund të ndodhë plakja e buzëve për shkak të uljes së Pigmentit të Melaninës. Kjo esencë kolagjeni mbron lëkurën e buzëve tuaja nga mjediset e dëmshme dhe rrezet UV.

Lagështi – Esencë shumë e koncentruar për buzët që hidraton lëkurën e dëmtuar dhe të thatë dhe siguron volum natyral. Rrit elasticitetin e lëkurës.

Collagen – Thelbi i esencës është të shtoj elasticitetin e lëkurës dhe të përmirësoj rrudhat e lehta. Duke mbushur lëkurën me hidratim.

Lip Essence – Esencë shumë e koncentruar që aplikohet butësisht dhe esenca do të paraqesë buzë të lëmuara dhe të hidratuara.

Formulë e sigurt – Përbërës bimor dhe formulë e sigurt edhe për lëkurë të ndjeshme, duke përjashtuar parabenin dhe ngjyrosjen artificiale.

I testuar dermatologjikisht!

Përbërësit

Cetyl Ethylhexanoate, Polyclyceryl-2 Isostearate, Caprylic Triglyceride, Diisostearyl Malate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polymethyl Methacrylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimer Dilinoleyl Diisostearate, Microcrystalline Wax, Sorbitan Olivate, Ethylhexyl Salicylate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Euphoria Cerifera (Candelilla) Wax, Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Silica Dimethyl Silylate, Polyethylene, Tocopherol, Dehydroacetic Acid, Water, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Camellia Japonia Seed Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Panthenol, Butylene Glycol, 1-2 Hexanediol, Hydrolyzed Collagen

Color

,

Manufacturer

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Collagenic Aqua Volume Lip Essence”
5 persona po shohin produktin