Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set

Balsam

Po shfaqen krejt 4 përfundimet

Filter

Produkte koreane me teksture balsam per problematika te ndryshme te lekures. Provoni lares, hidratues, serume, maska dhe trajtime te ndryshme me teksture balsam.

5 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!