Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Cica Aloe Soothing Gel Cream

Xhel me aloe vera

900L

Kremi që mund ta përdorni nga koka deri tek këmbet!

• Aloe Vera 96 % & Centella Asiatica (Cica)
• Hidraton, ushqen & zbut lëkurën
• Formulë Vegane

#antibakterial #antioksidant #antiinflamator

EWG VERIFIED™

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Qetëson Rigjeneron Formulimi: Xhel Përbërësit kryesorë: Aloe Vera Centella Asiatica Formati: 300 ml Kategorite:

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Rekomandohet për:

Personat me lëkurë sensitive, të thatë dhe pa jetë
Personat që kanë skuqje të lëkurës nga thatësia ose janë djegur nga dielli
Personat që kanë lëkurë të tendosur dhe të thatë pas rruajtjes
Personat që adhurojnë vitaminën A, C, AHA dhe BHA
Personat me lëkurë të dëmtuar nga mungesa e kujdesit

I sigurt dhe i testuar dermatologjikisht për tu përdorur për lëkurën e fytyrës, trupit dhe flokët. Kremi ka teksturë të lehtë në trajtë xheli dhe përthithet menjëherë nga trupi. Hidraton dhe zbut në thellësi lëkurën.

I përshtatshëm për femra dhe meshkuj!

aloe skin demostration on a woman holding the product and applying in her arm

Si mund ta përdorni ?

cream illustration

Maskë qetësuese dhe zbutëse
Lëreni kremin 10-15 min ne frigorifer dhe më pas lyeni lëkurën e irrituar ose djegur nga dielli.

hand applying cream to shoulder

Hidratues për fytyrën ose trupin
Përdoreni pasi keni përdorur scrubin e fytyrës ose trupit, përr të hidratuar dhe zbutur lëkurën.

man shaving his beard with foam

Trajtues pas rruajtjes
Kremi shëben si hidratues, antibakterial dhe zbutës për lëkurën pas procesit të rruajtjes.

woman enjoying touching her hair

Trajtues për flokët
Aplikoni xhelin në flokët e dëmtuar për ti hidratuar , trajtuar dhe zbutur ato.

Color

Manufacturer

Përbërës

Water, Glycerin, 1,2-Hexadeniol, Carbomer, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Betaine, Aloe Barbadensis Leaf Extract (96%), Desodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Cica Aloe Soothing Gel Cream”
4 persona po shohin produktin