Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-19%
Mizon

Mizon Nourishing Deep Cleansing Oil

Larës vajor me filtrat kërmilli

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 2,190L.

Vaj ushqyes Mizon Nourishing Deep Cleansing Oil heq në mënyrë perfekte jo vetëm grimin e zakonshëm, por edhe kremrat kundër diellit, të gjitha llojet e kremrave BB dhe CC dhe kozmetikën profesionale rezistente nga uji.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Pastron në thellësi Rigjeneron Formulimi: Teksture vajore Përbërësit kryesorë: Ekstrakti i kërmillit Vajra bimore Formati: 150 ml Kategorite:
Mizon Nourishing Deep Cleansing Oil
2190L
Cmimi(Sasia) : 2190L (1 cope)

Vaji i pastrues shpërbën dhe në mënyrë efektive hap poret duke tërhequr sebumin dhe papastërtitë e jashtme prej tyre. Falë formulës së ekuilibruar, ai vepron intensivisht dhe butësisht, pa e tharë lëkurën. Mucina e kërmillit në përbërjen e produktit ka një efekt të fuqishëm rinovues në lëkurë, pasi stimulon aktivitetin e fibroblasteve, të cilët janë të përfshirë në formimin e kolagjenit dhe elastinës, si dhe acidit hialuronik, i cili rrit elasticitetin e lëkurës, zbut rrudhat, dhe lehtëson pigmentimin. Në të njëjtën kohë, mucina e kërmillit ushqen dhe hidraton në mënyrë aktive lëkurën, minimizon efektet e radikalëve të lirë, duke ngadalësuar kështu procesin e plakjes. Për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht të përziera dhe të yndyrshme.

Brand

Color

Përbërës:

Water. Glycerin, Palmitic, Acid, Stearic Acid, Lauric Acid, Potassium Hydroxide, Myristic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Jojoba Esters, Beeswax, PEG-32, Snail Secretion Filtrate (1,000ppm), Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Tocopheryl Acetate, Yellow 5 (CI 19140), Yellow 6 (CI 15985), Hydroxy acetophenone, I,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Fragrance.

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Nourishing Deep Cleansing Oil”
3 persona po shohin produktin