Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-19%
Mizon

Mizon Firming Deep Cleansing Oil

Larës vajor me kolagjen

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 2,190L.

Larësi vajor me kolagjen, është një larës me teksturë të lehtë të përbërë nga vajra bimor dhe kolagjen për të nxitur elasticitetin e lëkurës.

I formuluar me 10 tipologji vajrash, ai depërton më në thellësi se larësit ujor dhe nxjerr në sipërfaqe papastërtitë e fshehura në pore, duke mos lënë asnjë gjurmë makeup-i, yndyre apo papastërtie. Ndërkohë mbush me hidratim lëkurën dhe përmirëson linjat e mimikës falë kolagjenit.

I përshtatshëm për të gjitha tipologjitë e lëkurës.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Pastron në thellësi Rrudha Formulimi: Teksture vajore Përbërësit kryesorë: Collagen Marine Vajra organik Formati: 150 ml Kategorite:
Mizon Firming Deep Cleansing Oil
2190L
Cmimi(Sasia) : 2190L (1 cope)

Si ta përdorni:

Gjithnjë si hapi i parë i pastrimit të fytyrës. Merrni një sasi të konsiderueshme vaji dhe vendoseni në fytyrë duke masazhuar në menyrë rrethore të gjithë fytyrë, derisa të shkrij totalisht makeup-i. Më pas lagni duart me ujë dhe do shihni se si vaji do shndërrohet në qumësht dhe vazhdoi masazhin lehtësisht. Shplani fytyrën me ujë të ngrohtë në fund dhe vazhdoni me hapat e tjerë të rutinës tuaj.

Brand

Color

Formati

150 ml

Përbërës

Cetyl Ethylhexanoate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Camellia Sinensis Seed Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Seed Oil, Solanum Lycopersicum (Tomato) Seed Oil, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Hydrolyzed Collagen, Melia Azadirachta Bark Extract, Aloe Barbadensis Flower Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Corallina Officinalis Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Melia Azadirachta Flower Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Firming Deep Cleansing Oil”
3 persona po shohin produktin