Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
-32%
Mizon

Mizon Water Volume Ex Cream

Krem hidratues

(1 shqyrtim nga klient)

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,700L.

Hydrating Moisture Gel
Hydra Tox Water Full Moisture Skin

Water Volume Ex Cream është një krem në formë xheli, që hidraton lëkurën në thellësi pa e bërë atë të duket e yndyrshme ose me shumë shkëlqim.

Kremi është perfekt për lëkurat mikse dhe të yndyrshme dhe sidomos për meshkujt dhe femrat që duan të kenë lëkurë të hidratuar dhe pa shkëlqim të tepërt.

• Hidraton dhe zbut lëkurën
• Përthithet menjëherë
• Përdoret si krem dite dhe nate
• Perfekt si bazë make-upi
• Nxit hidratimin natyral të lëkurës
• Hydra ToxTM formulë e patentuar e Mizon

Tipi i lëkurës: Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Problematikat që zgjidh: Hidraton Zbut Formulimi: Xhel Përbërësit kryesorë: Collagen Marine Moringa Extract Snow Algae Formati: 230 ml Kategorite:
Mizon Water Volume Ex Cream
1700L
Cmimi(Sasia) : 1700L (1 cope)

Water EX Cream është një krem super zbutës dhe hidratues në fomë xheli (gel) që rikthen zbutjen dhe hidratimin e lëkurës tuaj. Ky produkt është pothuajse transparent dhe me teksturë të lehtë dhe i përqëndruar. Nuk ka aromë të mirëfilltë por vetëm pak ndjesi freskuese.

Në përmbajtje të saj ka moringa ekstrakt (moringa exctract) dhe algat e borës (snow algae) që i japin lëkurës hidratim dhe zbutje përgjatë gjithë kohës, madje edhe në dimrin më të acartë, ku kremrat me teksturë të lehtë nuk konsiderohen si opsion.

Kremi përthithet menjëherë në lëkurë dhe nuk e lë atë të yndyrshme ose me shumë shkëlqim. Përpos kësaj ai mund të përdoret edhe si bazë make-upi, si krem dite dhe nate. Jo vetëm për fytyrën por edhe për qafën dhe dekoltenë.

How to Tutorial Face

Në mëngjes dhe në darkë aplikoni kremin ( në sasinë e një bizele) në fytyrë, dhe përhapeni lehtësisht në të gjithë fytyrën. Rekomandohet të përdoret edhe në zonën e qafës.

Aplikoheni gjithnjë në hapin e fundit të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës.

Water Volume Ex Cream Benefits Image
Brand

Mizon

Krijuar nga studiues të përkushtuar nga kompanitë më të mira të kozmetikës koreane, Mizon është i famshëm për produktet e kujdesit të lëkurës me bazë ekstraktin e kërmillit, të cilat janë produktet bestseller të Mizon.E themeluar nga Kompania Nabion R&D në vitin 2000, Mizon ofron linja kozmetike, kujdesi për lëkurën, trupin dhe flokët e mbështetur nga formulime unike dhe me cilësi të lartë të hulumtuara nga ekspertët e tyre.

Color

Përbërës

Water(Aqua), Glycerin, Alcohol Denat, Cyclopentasiloxane,1,2-Hexanediol, Glycereth-26, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Dipotassium Glycyrrhizate, Algae Extract, Salicornia Herbacea Extract, Moringa Pterygosperma Seed Extract, Butylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Limonene, Disodium EDTA, Centella Asiatica Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, Water Betula Platyphylla Japonica Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Propolis Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Beta-Glucan, Houttuynia Cordata Extract, Sodium Hyaluronate, Linalool, Rose Flower Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Citronellol, Tranexamic Acid, Hydrolyzed Jojoba Esters, Biosaccharide Gum-1, Sea Salt, Sea Water, Sodium Carrageenan, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Blue 1 (CI 42090), Tocopherol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Collagen, Niacinamide, Glutamic Acid, Serine, Arginine, Phenylalanine, Ceramide NP

1 vleresim per Mizon Water Volume Ex Cream

  1. Liljana

    Nuk mbaron ndonjehere :D, e perdor bashke me tim shoq

Shto nje vleresim
5 persona po shohin produktin