Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Village 11 Factory

Village 11 Factory Relax Day AHA Exfoliating Body Lotion

Krem trupi eksfoliues

2,000L

Për një lëkurë të lëmuar si mëndafsh me këtë locion trupi të formuluar me 12% AHA për të hequr butësisht qelizat e vdekura të lëkurës. Locioni i trupit është gjithashtu i pasuruar me acid hialuronik dhe formon një barrierë hidratuese të qëndrueshme mbi lëkurën, duke e mbajtur atë të hidratuar gjatë gjithë ditës.

• Pa aroma artificiale.
• Për femra dhe meshkuj

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

RIGJENERUES: Locion trupi për peeling efektiv me AHA 12%, duke ruajtur ekuilibrin e pH. Edhe me acidin glikolik 12%, receta e ekuilibrit të pH 3.0~4.0 heq qelizat e vdekura të lëkurës pa irrituar lëkurën.

HIDRATUES: Locion hidratues për trupin dhe nxitës i elasticitetit të lëkurës falë acid hialuronik dhe kolagjenit. Acidi hialuronik njihet si një magnet hidratues dhe përbërësit e kolagjenit në këtë locion trupi kanë një fuqi të lartë absorbuese, duke ndihmuar lëkurën tuaj të mbetet e hidratuar dhe e shëndetshme.

PËRBËRËS NATYRAL: Formuluar me përbërës natyralë që kanë një sërë përfitimesh. Acidi glikolik heq qelizat e vdekura të lëkurës, Madecassoside ndihmon në rigjenerimin dhe qetësimin e lëkurës. Ekstrakti i çajit jeshil ofron veti antioksiduese. Squalane, Acidi Hialuronik, Rozmarina, Kolagjeni dhe Ekstrakti i Rrënjës së Kthetrave të Djallit japin lagështi dhe elasticitet. Së fundi, Centella Asiatica ofron efekte qetësuese.

PLUMPING/ MBUSH LËKURËN: Locion trupi hidratues për burra dhe gra, të gjitha moshave për t’u përdorur çdo ditë.

FORMULA E SIGURTË: Pa parabenë dhe aromë të shtuar.

Rekomandohet për:

skin conditions image
Brand

Village 11 Factory

.

Përbërës

Water, Glycolic Acid, Glycerin, Canola Oil, 1,2-Hexanediol, Cetearyl Alcohol, Petrolatum, Propylene Glycol, PEG-40 Stearate, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Sorbitan Sesquioleate, PEG-100 Stearate, Cyclohexasiloxane, Sodium Hydroxide, Cetearyl Olivate, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dimethicone, Sorbitan Olivate, Squalane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 60, Xanthan Gum, Dipropylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Butylene Glycol, Hydrogenated Lecithin, Centella Asiatica Extract, Ceramide NP, Tocopheryl Acetate, Pentylene Glycol, Harpagophytum Procumbens Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Madecassoside, Sodium Hyaluronate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Hydrolyzed Collagen, Soluble Collagen, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Collagen Amino Acids, Potassium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Disodium EDTA

Color

,

Përbërësit kryesorë

, , , ,

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Village 11 Factory Relax Day AHA Exfoliating Body Lotion”
3 persona po shohin produktin