Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-28%
Village 11 Factory

Village 11 Factory Foot Peeling Mask and Cream

Corape eksfoliuese për këmbët

Çmimi origjinal qe: 1,800L.Çmimi i tanishëm është: 1,300L.

Maska speciale e këmbëve në formën e çorapeve të rehatshme është projektuar për hidratimin intensiv, zbutjen, ushqimin, freskimin dhe eliminimin e lodhjes.
Maska përmban përbërës unikë aktivë ushqyes dhe hidratues, duke lejuar që të ruhet butësia e lëkurës për një kohë të gjatë.

Village 11 Factory Parfum Hand & Foot Cream për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve. Kremi hidraton dhe ushqen në mënyrë perfekte lëkurën, eliminon thatësinë dhe skuqjen, shëron dhe rigjenerojë lëkurën, duke e bërë atë më të butë dhe të lëmuar.

Emerald i freskët – aromë e freskët

Nota e sipërme: portokalli
Nota e zemrës: freesia, jasemini
Nota bazë: myshku

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Problematikat që zgjidh: Hidraton Zbut Formulimi: Maske Përbërësit kryesorë: AHA BHA Tea Tree Formati: 17 gr Kategorite:
Village 11 Factory Foot Peeling Mask and Cream
1300L
Cmimi(Sasia) : 1300L (1 cope)

Kompleksi ujor-vajor (ekstrakt aloe, vaj kokosi, trëndafili i damaskut dhe palma) hidraton intensivisht, ushqen dhe zbut lëkurën, lehtëson thatësinë dhe zvogëlon thellësinë e rrudhave, rikthen elasticitetin dhe qëndrueshmërinë. Vajrat e farave të jojobës, lulediellit, farave dhe vajit të safflower qetësojnë dhe sigurojnë një ndjenjë shlodhjenë lëkurën e këmbëve.

• Largon vetëm lëkurën e vdekur të panevojshme
• Efekt maksimal në një kohë të shkurtër, peeling perfekt
• Ushqen, hidraton dhe zbut lëkurën e këmbëve.
• Efekt freskues në saj të ekstraktit të mentes.

relax day foot peeling mask how to use images

Përdorimi:

Hapi I : Pasi keni larë këmbët, merrni maskën dhe hapeni me kujdes në pjesën e sipërme.
Hapi II: Vishni maskat ne trajtë corape dhe mbajini për 60- 90 minuta.
Hapi III: Hiqni maskat dhe shplani këmbët me ujë të ngrohtë.

Qelizat e vdekura të lëkurës fillojnë të dalin pas 3 deri në 5 ditë përdorimi. Pas 5 deri në 7 ditë ju mund të shihni këmbë të lëmuara dhe të shëndetshme (mund të duhen deri në 10 ditë).

foot peeling mask illustration
Manufacturer

Color

,

Përbërësit

Modified Alcohol, Purified Water (Contains 100ppm Carbonated Water), Lactic Acid, Isopropyl Alcohol, Urea, Glycolic Acid, Propylene Glycol, Devil's Claw Root Extract, Peppermint Leaf Extract, Betaine, Alantoin, Sodium Citrate, Hydroxyethyl Cellulose, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Salicylic Acid, Tocopheryl Acetate, Menthol, Disodium Edta Fragrance, Alpha-Iso Methyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronelal

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Village 11 Factory Foot Peeling Mask and Cream”
5 persona po shohin produktin