Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

MIZON NIACINAMIDE SMOOTHING BODY LOTION

Krem trupi antirrudhë

2,600L

Një locion i butë trupi që përmban 10% Niacinamide për të hidratuar intensivisht lëkurën, përmirëson tonin e lëkurës duke siguruar një pamje më të shndritshme të lëkurës dhe me shkëlqim.

• Lufton shenjat nga dielli
• Nxit prodhimin e kolagjenit
• Zbut lëkurën dhe e hidraton atë
• Eleminon qelizat e vdekura
• Zbardh lëkurën e errësuar
• Teksturë që përthithet menjëherë

Formati: 300ml

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Niacinamide:Përbërës që ndihmon në përmirësimin e tonit të lëkurës dhe forcimin e barrierës së lëkurës. Zbardh lëkurën e errësuar . Përmban Acid Hyaluronik për të hidratuar dhe për të sjellë lagështi në lëkurë.

Lëkurë e shëndetshme me shkëlqim: Shkëlqen tonin e lëkurës, locion trupi që ofron një mënyrë për të menaxhuar nuancën e lëkurës. Ndihmon në parandalimin e pigmentimit të lëkurës në saj të vitaminës C.

Lëkurë e lëmuar: Menaxhimi i lehtë dhe i butë i lëkurës së ashpër. Përbërësi “AHA” ndihmon në largimin e qelizave të vdekura të lëkurës. Teksturë që përthithet lehtësisht.

Paketimi ekologjik:Kuti me kallam sheqeri. Përdorimi 100 për qind i mbetjeve të kallamit të sheqerit.

Përmban: 10% Niacinamide, Vitamin C, AHA, pa aroma dhe përbërës të dëmshëm për shëndetin. Pa ngjyryes artificial. I testuar dermatologjikisht.

demonstration of product on two difference
recommendation of the AHA ingredient for the following skin types

Si përdoret?

Pasi keni bërë dush, thani mirë trupin dhe aplikoni kremin lehtësisht në të gjithë lëkurën. Riaplikoheni sërisht në zonat që keni njolla nga dielli (hiperpigmentimi).

Për femra dhe meshkuj

Brand

Mizon

.

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “MIZON NIACINAMIDE SMOOTHING BODY LOTION”
4 persona po shohin produktin