Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-38%
Village 11 Factory

Village 11 Factory Miracle Youth Sheet Mask Peptide

Maskë fletë antirrudhë

Çmimi origjinal qe: 400L.Çmimi i tanishëm është: 250L.

Një maskë fletë me bazë celulozë që ngjitet në mënyrë të përkryer me lëkurën tuaj, për të dhënë në mënyrë të barabartë një nxitje shtesë energjie dhe vitaliteti duke përmirësuar qëndrueshmërinë dhe gjendjen e përgjithshme të lëkurës me ekstraktin Argireline (Hexapeptide-8) dhe kompleksin V11TM.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Rigjeneron Rrudha Tonifikon Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Peptide Retinol Formati: 23 gr Kategorite:
Village 11 Factory Miracle Youth Sheet Mask Peptide
250L
Cmimi(Sasia) : 250L (1 cope)

Benefitet:

– Stimuloni prodhimin tuaj të elasticitetit!
Kompleksi Hexapeptide-8 dhe V11™ do të sigurojë një ngarkesë shtesë lagështie dhe do të stimulojë prodhimin e kolagjenit dhe elastinës në lëkurën tuaj, duke i kthyer vitalitetin dhe qëndrueshmërinë për një pamje më të shëndetshme të lëkurës.

– 89% Formulë me përbërës natyralë me kompleks V11™ 0,1%
Përdorimi i më shumë përbërësve me prejardhje bimore për një formulim të butë dhe rezultate që zgjasin për një kohë të gjatë.

– Maskë 100% Celulose Vegan
Një maskë fletë vegane lehtësisht e biodegradueshme që ngjitet në mënyrë perfekte me kthesat e lëkurës tuaj, veçanërisht rreth zonës së syve dhe hundës, për dhënien e njëtrajtshme të lagështisë.

Si ta përdorni:

Pas pastrimit të fytyrës, përdorni tonik dhe hiqeni maskën nga qesja. Shpaloseni maskën dhe aplikojeni në fytyrë duke filluar nga zona e syve. Hiqeni maskën pas 10-15 minutash dhe lyejeni butësisht esencën e mbetur derisa të përthithet plotësisht.

Brand

Color

Përbërësit

Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Carbomer, Tromethamine, Polyglyceryl-6 Caprylate, Polyglyceryl-4 Caprate, Butylene Glycol, Adenosine, Sodium Phytate, Allantoin, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Adansonia Digitata Seed Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Cetraria Islandica Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Himanthalia Elongata Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Laminaria Japonica Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Glycine Soja (Soybean) Oil, Retinol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Village 11 Factory Miracle Youth Sheet Mask Peptide”
3 persona po shohin produktin