Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Village 11 Factory

Village 11 Factory Hydro Boost Toner

Toner hidratues

2,000L

Një tonik me teksturë të lehtë që siguron hidratim intensiv me 8 lloje të Acidit Hyaluronik dhe Panthenol, ndërsa ekstrakti i kamomilit dhe Allantoina qetësojnë lëkurën dhe e mbajnë atë të qetë dhe të hidratuar për një kohë të gjatë.

– 8 lloje acidesh hyaluronic
– I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
– Hidraton dhe mbush me lagështi lëkurën
– Përbërës natyral

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Hidraton Formulimi: Teksture ujore Përbërësit kryesorë: Hyaluronic Acid Formati: 120 ml Kategorite:
Village 11 Factory Hydro Boost Toner
2000L
Cmimi(Sasia) : 2000L (1 cope)

Benefitet:

– Hidratim intensiv për një lëkurë të shëndetshme
8 lloje të acidit hialuronik depërtojnë thellë në shtresat e lëkurës për të siguruar hidratim, ndërsa Panthenoli ndihmon në mbajtjen e lagështisë dhe ekstrakti i kamomilit redukton inflamacionin dhe qetëson lëkurën.

– Formula me 93% përbërës natyralë me kompleks V11™ 11%
Përqendrimi i lartë i përbërësve me origjinë bimore për një formulim të butë ndërsa mbron lëkurën nga dëmtimet mjedisore.

– Teksturë e lehtë, përthithje e shpejtë dhe rezultate afatgjata
Një teksturë ujore që përthithet shpejt dhe jep hidratim intensiv pa një përfundim të rëndë, duke ju lejuar të aplikoni disa shtresa të produktit për të ndihmuar llojet jashtëzakonisht të thata të lëkurës.

Si ta përdorni:

Pas pastrimit, aplikoni një sasi të duhur të produktit në fytyrë duke shmangur zonën e syve dhe masazhoheni lehtësisht.

Brand

Color

Përbërës

Water, Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Betaine, Panthenol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Adansonia Digitata Seed Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Allantoin, Laminaria Japonica Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Cetraria Islandica Extract, Myrciaria Dubia FruitExtract, Himanthalia Elongata Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Propanediol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Tocopherol, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Village 11 Factory Hydro Boost Toner”
2 persona po shohin produktin