Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-33%
Village 11 Factory

Village 11 Factory Collagen Bubble Cleanser

Larës me kolagjen

Çmimi origjinal qe: 1,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,000L.

Nuk ke më nevojë për 2 larës për të pastruar fytyrën!
Një pastrues ne trajtë shkume me kolagjen që rimbush lëkurën tuaj duke pastruar papastërtitë.

-Heq make up dhe spf fizike falë ekstraktit të kokosit
-Pastron në thellësi poret
-Kujdeset për rrudhat dhe linjat e mimikës
-Hidraton lëkurën
-Unifikon tonin e lëkurës falë #niacinamide
-Qetëson dhe rigjeneron qelizat e dëmtuara falë #centellaasiatica
-Aromë të lehte pjeshke
-Përbërës vegan

Problematikat që zgjidh: Pastron në thellësi Pore Qetëson Rrudha Yndyra e tepert Zbut Formulimi: Shkume larese Përbërësit kryesorë: Centella Asiatica Collagen Marine Niacinamide Formati: 150 ml Kategorite:
Village 11 Factory Collagen Bubble Cleanser
1000L
Cmimi(Sasia) : 1000L (1 cope)

Përfitimet:

Village 11 Factory Collagen Bubble Cleanser ka veti të shkëlqyera pastrimi dhe kujdesi, heq mbetjet e grimit dhe papastërtitë e tjera. Shkuma përmban kolagjen dhe panthenol, të cilët depërtojnë thellë në lëkurë, hidratojnë dhe forcojnë barrierën mbrojtëse, duke e bërë atë më elastike pas larjes. Falë përmbajtjes së ekstraktit Centella, shkuma aktivizon sintezën e kolagjenit, qetëson lëkurën e ekspozuar ndaj stresit të jashtëm, rikthen, zbut dhe i jep elasticitet. Kolagjeni i hidrolizuar përmirëson gjendjen e përgjithshme të lëkurës dhe e freskon atë. Ka një efekt shërues dhe qetësues të plagëve, ruan lagështinë në shtresat e thella të lëkurës. Ka një efekt rigjenerues. Ekstrakti i Centella ka veti unike shëruese dhe kundër plakjes, përmirëson mikroqarkullimin, redukton hipertensionin venoz dhe forcon kapilarët. Ekstrakti ka një efekt anti-inflamator, siguron mbrojtje antioksiduese dhe dobëson efektet negative të rrezatimit ultravjollcë. Panthenoli (provitamin B5) rregullon proceset më të rëndësishme qelizore në lëkurë, rigjallëron dhe rinovon lëkurën. Ka një efekt efektiv në trajtimin e akneve, ndihmon në përballimin e thatësisë, forcon aftësinë e lëkurës për t’i rezistuar ndikimeve agresive mjedisore. Ekstrakti i rrënjës së Harpagophytum shëron, rigjeneron dhe qetëson lëkurën. Largon substancat e dëmshme nga qelizat, eliminon inflamacionin dhe acarimin, shtyp aktivitetin e viruseve dhe baktereve. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Si të përdorni:

Aplikoni shkumën pastruese në lëkurë dhe masazhoheni lehtësisht. Më pas shplani fytyrën me ujë të vakët.

Brand

Color

Përbërësit:

Purified water, cocamidopropyl betaine, glycerin, sodium cocoyl alaninate, sodium chloride, niacinamide, betaine, butylene glycol, Asiatic pennywort extract, hydrolyzed collagen, panthenol,1,2-hexanediol, Devil's claw root extract, chlorphenesin, phenoxyethanol, disodium DTA, fragrance

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Village 11 Factory Collagen Bubble Cleanser”
4 persona po shohin produktin