Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Village 11 Factory

Village 11 Factory Ceramide Moisture Cream

Krem hidratues

1,500L

Kremi zbutës që ju rikthen shkëlqimin dhe butësinë lëkurës tuaj!

• Lëkurë ë qëndron e butë gjatë gjithë ditës
• Eco-ceramide për të rigjallëruar lëkurën
• Rikthen shkëlqimin natyral të fytyrës

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Forcon barrieren Hidraton Zbut Formulimi: Krem Përbërësit kryesorë: Ceramide Ekstrakte bimore Formati: 55 ml Kategorite:

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Një krem hidratues me vajra bimore për të krijuar një barrierë lagështie dhe për të siguruar hidratim afatgjatë në lëkurë.

Me ecoceramide, një kompleks ceramidesh natyrale, për të zbutur lëkurën.
Formuluar me sekretin e lagështisë të zbuluar nga Village 11 Factory pas kërkimeve të vazhdueshme – Devils Claw, një bimë e rrallë e rritur në kushte të thata që është përdorur prej kohësh nga afrikanët vendas për të lehtësuar dhimbjet dhe për të shëruar plagët, dha ka një efekt të fuqishëm hidratues që e bën lëkurën tuaj të shëndetshme.

Si të përdorni:
1. Pas aplikimit të serumit, merrni një sasi të moderuar dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën. Nëse nuk përdorni serum, vendoseni kremin menjëherë pasi të keni larë fytyrën.
2. Prekni butësisht fytyrën (tapping) për absorbim më të mirë.

illustrated difference between village 11 factory moisture cream with other similar products
Village 11 Factory

.

Përbërës

Water, Glycerin, Methylpropanediol, Dimethicone, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, 1,2-Hexanediol, Polysorbate 60, PEG-100 Stearate, Cyclohexasiloxane, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Salvia Hispanica Seed Extract, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Carbomer, Tromethamine, Polyacrylate- 13, Butylene Glycol, Fragrance, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Polyisobutene, Propanediol, Ethylhexylglycerin, Pullulan, Disodium EDTA, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Sodium Hyaluronate, Harpagophytum Procumbens Root Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Ceramide NP, Phytosphingosine, Hydrogenated Lecithin

Brand

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Village 11 Factory Ceramide Moisture Cream”
4 persona po shohin produktin