Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Mizon

MIZON GOODBYE BLEMISH PINK SPOT

Trajtues për aknet

1,800L

Goodbye Blemish Pink Spot – Është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, 100% vegan… dhe një sasi e vogël produkti është gjithçka që ju nevojitet për aplikim. Është padyshim një “must have” për kur keni nevojë urgjente për të hequr qafe ato puçrra kokëfortë. Ky trajtim i lokalizuar i akneve nga Mizon ju ndihmon të mbani gjithçka nën kontroll! Merrni tuajën sot – nuk do të zhgënjeheni!

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Akne Qetëson Formulimi: Teksture ujore Përbërësit kryesorë: AHA BHA pink calamine Formati: 19 ml Kategorite:
MIZON GOODBYE BLEMISH PINK SPOT
1800L
Cmimi(Sasia) : 1800L (1 cope)

Do të vini re se shishja e vogël ka dy shtresa të ndryshme: një rozë dhe një të verdhë. Mos i përzieni! Kjo është në fakt thelbi! Çdo shtresë ka qëllimin e saj:

Shtresa e verdhë është e formuluar me BHA dhe AHA, të cilat janë të shkëlqyera për të rregulluar prodhimin e sebumit të lëkurës; kamfori, i cili ndihmon në zbutjen e acarimit; dhe ekstrakte botanike orientale me veti anti-inflamatore dhe anti-bakteriale, të cilat parandalojnë infektimin e puçrave.

Shtresa rozë do të mbyllë produktin dhe do të mbrojë zonën, falë përmbajtjes së saj në oksid zinku dhe kalaminë, një përbërës i shkëlqyer për trajtimin e njollave, që do të ndihmojë në lehtësimin e acarimit. Gjithçka që ju nevojitet për të aplikuar produktin në zonën e prekur është një shkop pambuku . Lëreni të veprojë gjithë natën dhe… voilà! Befasohuni nga rezultatet mëngjesin tjetër.

Ne rekomandojmë përdorimin e Goodbye Blemish Pink Spot nga Mizon gjatë natës, pasi lëkura juaj rigjenerohet gjatë gjumit.

Përdorimi: Pasi të keni larë fytyrë, merrni një shkop veshësh pampuku, dhe në fillim lyeni aknen me solucionin e verdhe. Më pas merrni solucionin roze për ta izoluar.

 

goodbye blemish pink spot - Sonar | Korean Skincare goodbye blemish pink spot 1 - Sonar | Korean Skincare

Brand

Color

Tipi i lëkurës

, , , ,

Përbërës:

Water, Alcohol, Glycerin, Calamine, Coptis Japonica Root Extract, Zinc Oxide, Dimethyl Sulfone, Glycolic Acid, Camphor, Salicylic Acid, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Propanediol, 1,2-Hexanediol, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, Portulaca Oleracea Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract, Prunus Serotina (Wild Cherry) Fruit Extract, Cornus Officinalis Fruit Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Silica, Caprylyl Glycol, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Ethylhexylglycerin

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “MIZON GOODBYE BLEMISH PINK SPOT”
3 persona po shohin produktin