Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-25%
Mizon

MIZON CICALURONIC GEL TREATMENT

Hidratues vegan

Çmimi origjinal qe: 2,400L.Çmimi i tanishëm është: 1,800L.

Një trajtim qetësues dhe hidratues i xhelit që përmban kompleksin ekskluziv të Mizonit Cicaluronic ™ të formuluar posaçërisht me Centella asiatica dhe acid hialuronik për të trajtuar lëkurën e dehidratuar dhe me vaj. Tekstura e saj balancon yndyrën natyrale të lëkurës ndërsa mban të hidratuar lëkurën.

• Qetëson dhe hidraton lëkurën me kompleksin cicaluronic
• Mban lagështinë në lëkurë
• Teksturë e lehtë ujore
• Ofron lagështi jo ngjitëse për lëkurën e yndyrshme

Vegan , Paraben-free, Sulfate-free, Silicone-free, Fragrance-free, Artificial Scent-free

MIZON CICALURONIC GEL TREATMENT
1800L
Cmimi(Sasia) : 1800L (1 cope)

Shijoni hidratim, një efekt qetësues dhe rigjnerim, të gjitha në një produkt. Ky xhel hidratues është perfekt për lëkurën e yndyrshme ose të kombinuar të prirur ndaj acarimit dhe dehidrimit. Formula e tij me centella asiatica, lloje të ndryshme të acidit hialuronik dhe panthenol forcojnë funksionin pengues të lëkurës dhe sigurojnë hidratim të qëndrueshëm. Struktura e tij xhel super e lehtë përthithet nga lëkura me shpejtësi dhe nuk ndihet ngjitëse.

Përbërësit kryesor:

• Kompleksi Cicaluronic™
Përbërësi premium kombinon përfitimet qetësuese dhe hidratuese të Centella Asiatica dhe acidit hialuronik
• Panthenol (Vitamina B5)
Mban ujin në mënyrë efektive, hidraton lëkurën dhe ndihmon në ruajtjen e butësisë dhe elasticitetit
• Ekstrakt lulesh Melia Azadirachta
Ai përmban antioksidantë të njohur si veçanërisht efektivë në neutralizimin e radikaleve peroksil

Si ta përdorni:

Aplikoni një sasi të mjaftueshme në gishtat tuaj për të mbuluar fytyrën, qafën dhe dekolte- në. Masazhojeni derisa të përthithet plotësisht dhe aplikojeni sërish në zonat më të thata për një nxitje shtesë të hidratimit.

Brand

Color

Tipi i lëkurës

, , ,

Përbërës:

Water, Dipropylene Glycol, Coco-Caprylate/Caprate, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Centella Asiatica Extract, Centella Asiatica Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Tromethamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Disodium EDTA, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sorbitan Oleate, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “MIZON CICALURONIC GEL TREATMENT”
4 persona po shohin produktin