Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-27%
Mizon

Mizon Snail Repair Intensive Essence

Esencë rigjeneruese

Çmimi origjinal qe: 2,600L.Çmimi i tanishëm është: 1,890L.

I njohur për cilësitë e tij hidratuese dhe rigjeneruese, kjo esencë shumëfunksionale fuqizohet nga 88% ekstrakt kërmilli për të ndricuar fytyrën tuaj. Formula hipoalergjike krenohet me një teksturë ujore-të lehtë që depërton menjëherë në lëkurë dhe e rigjeneron atë në thellësi.

Mizon Snail Repair Intensive Essence
1890L
Cmimi(Sasia) : 1890L (1 cope)

Mizon Snail Repair Intensive Essence ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe përmirësimin e strukturës së lëkurës.

• Kujdeset për rrudhat
• Lëkurë e hidratuar
• Riparimi i lëkurës së dëmtuar
• Lëkurë elastike
• Lëkurë rrezatuese dhe e shëndetshme

Esenca shumëfunksionale, shumë e përqendruar përmban 88% mucinë të kërmillit për të përmirësuar elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës
Kontrollon poret dhe mbron lëkurën nga stresi i jashtëm
Formula e lehtë përthithet shpejt në lëkurë

Aplikoheni në mëngjes dhe në darkë pasi keni pastruar fytyrën. Nëse jeni duke përdorur Vitamin C serum, esencen vendoseni pasi keni përdorur serumin.

Brand

Mizon

Krijuar nga studiues të përkushtuar nga kompanitë më të mira të kozmetikës koreane, Mizon është i famshëm për produktet e kujdesit të lëkurës me bazë ekstraktin e kërmillit, të cilat janë produktet bestseller të Mizon.E themeluar nga Kompania Nabion R&D në vitin 2000, Mizon ofron linja kozmetike, kujdesi për lëkurën, trupin dhe flokët e mbështetur nga formulime unike dhe me cilësi të lartë të hulumtuara nga ekspertët e tyre.

Color

Përbërës

Water, Methylpropanediol, Snail Secretion Filtrate, Glycerin, Butylene Glycol, Glycereth-26, 1-2 Hexanediol, Carbomer, Tromethamine, Sodium Polyacrylate, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Disodium EDTA, Trehalose, Propanediol, Maltodextrin, Saccharide Hydrolysate, Pentylene Glycol, Houttuynia Cordata Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, Centella Asiatica Extract, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Fructooligosaccharides, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Snail Repair Intensive Essence”
3 persona po shohin produktin