Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket SPF Serume Syte Hidratues Maska Trajtime Lares Toner/Essence Eksfoliant Shampo Kozmetike Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set
-26%
Village 11 Factory

VILLAGE 11 FACTORY PINK CALMING TONE UP SUN BLOCK

Spf për lëkurë sensitive

Çmimi origjinal qe: 2,000L.Çmimi i tanishëm është: 1,490L.

Krem mbrojtës Village 11 Factory Pink Calming Sun Block SPF50+ PA++++ hidratues dhe qetësues për lëkurat e thata dhe sensitive

Qetëson lëkurën e thatë dhe të acaruar
Perfekt edhe si bazë makeup-i
Përmirëson tonin e lëkurës tuaj

I testuar dermatologjikisht

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Mbrojtes nga dielli Qetëson Zbut Formulimi: Krem Përbërësit kryesorë: Ekstrakte bimore Niacinamide pink calamine Formati: 50 ml Kategorite:
VILLAGE 11 FACTORY PINK CALMING TONE UP SUN BLOCK
1490L
Cmimi(Sasia) : 1490L (1 cope)

Krem dielli për fytyrën – për përdorim të përditshëm, bllokon rrezet UVA dhe UVB dhe mbron lëkurën tuaj.
Formula e butë – Përmban pluhur kalamine rozë për lëkurë të ndjeshme. Qetëson lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar, me Ekstrakt të Çajit të Gjelbër (Green Tea) që e bën lëkurën më të shëndetshme, duke qetësuar lëkurën e lodhur dhe të thatë.
Tone-Up – Ofron një ton të bukur, duke i dhënë lëkurës tuaj një përfundim të butë dhe duke krijuar një shkëlqim natyral në lëkurën tuaj.
Lehtë për t’u aplikuar – Bllokim efektiv UV dhe efekt afatgjatë, mbulim i plotë dhe përthithje e shpejtë.
Zbut lëkurën – Teksturë zbutëse, me ekstrakt lulesh Calendula për të lehtësuar lëkurën e stresuar, duke shmangur irritimin dhe duke mbrojtur lëkurën nga humbja e hidratimit.

Brand

Color

Përbërës

Water, Cyclopenta- siloxane, Zinc Oxide, Dimethicone, Pro- panediol, Titanium Dioxide (CI 77891), Pheny Trimethicone, Calamine, PEG-10 Dimethicone, Niacinamide, 1,2-Hexa- nediol, Disteardímonium Hectorite, Ma- gnesium Sulfate, Salvia Hispanica Seed Extract, Centella Asiatica Extract, Hou tuynia Cordata Extract, Hydrogen Di- methicone, Aluminum Hydroxide, Ce tearyl Dimethicone Crosspolymer, Ste- aric Acid, Sorbitan Sesquioleate, Fruc- tooligosaccharides, Saccharide Hyd- rolysate, Pullulan, Ethylhexylglycerin, Octyldodecanol, Adenosine, Butylene Glycol, EchiumPlantagineumSeed Oil, Calendula Officinalis Plower Extract, Ca- mellia Sinensis Leaf Extract, Cardios- permumHalicacabum lower/LeafVine Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) SeedOl Unsaponiables, Polygycery-2 Di C12-15Akyl Benzoate, Tocopherol, Di- methicone Crosspolymer, Polyglycery 2 Caprate, Aluminum Stearate, Polyhyd- roxystearic Acid, Alumina, Sucrose Ste- arate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Caprylate, Squalane Fragrance

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “VILLAGE 11 FACTORY PINK CALMING TONE UP SUN BLOCK”
5 persona po shohin produktin
Keshille Skincare? Na shkruaj!