Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-34%
Mizon

Mizon Hyaluronic Acid Sherbet Deep Cleansing Foam

Larës hidratues

(1 shqyrtim nga klient)

Çmimi origjinal qe: 1,500L.Çmimi i tanishëm është: 990L.

Nëse lëkura e thatë është shqetësim për ju atëherë ju prezantojmë me larësin që ju nevojitet. Bashkimi i një formulimi të tillë sjell pastrim në thellësi të lëkurës si dhe hidratim.

• Eleminon qelizat e vdekura
• Pastron në thellësi
• Nuk than lëkurën
• Nuk shkakton irritime
• Mbush me acid hyaluronic lëkurën

Mizon Hyaluronic Acid Sherbet Deep Cleansing Foam
990L
Cmimi(Sasia) : 990L (1 cope)

Shkumë pastruese: Larës në trajtë shkume që lë fytyrën e hidratuar, pastron mbetjet brenda poreve dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës, duke eleminuar edhe papastërtitë më kokëforta.

Pluhuri i sodës (Baking Powder): Pluhuri i sodës është efektiv në kujdesin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe korrigjimin e tonit duke e bërë lëkurën më të shndritshme.

Acidi hialuronik: Shkuma pastruese me acidit hialuronik mbush lëkurën me hidratim dhe elasticitet. Përmban gjithashtu eekstrakte të jojobës dhe dyllit të bletës për të rivendosur ekuilibrin e niveleve të hidratimit dhe lagështisë në lëkurë.

Përbërës Natyralë: I testuar dermatologjikisht, i bërë nga përbërës natyralë të sigurt për të gjitha llojet e lëkurës. I sigurt dhe nuk irriton lëkurën.

Mizon

.

Përbërës

Water, Sodium Bicarbonate, Glycerin, Silica, Microcrystalline Cellulose, Cellulose, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Fragrance, Chlorphenesin, Cellulose Gum, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Caprylyl Glycol, Milk Protein Extract, 1-2 Hexanediol, Propanediol, Benzophenone-5, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Menthol, Sodium Hyaluronate, Blue 1 (CI 42090), Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate

Color

1 vleresim per Mizon Hyaluronic Acid Sherbet Deep Cleansing Foam

  1. Megi

    Laresi me i mire qe kam provuar, sbesoj se do e ndryshoj me. Fytyra shume e paster pas e lan.

Shto nje vleresim
2 persona po shohin produktin