Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Mizon

Mizon Joyful Time Essence Mask Hyaluronic Acid

Maskë fletë hidratuese

250L

Hydrating tank

Acidi hyaluronic – hidraton, ushqen dhe zbut lëkurën, ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të lagështisë, parandalon shfaqjen e rrudhave dhe skuqjen nga thatësia e lëkurës.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Hidraton Zbut Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Hyaluronic Acid Formati: 23 gr Kategorite:
Mizon Joyful Time Essence Mask Hyaluronic Acid
250L
Cmimi(Sasia) : 250L (1 cope)
Hyaluronic Acid Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Color

Manufacturer

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Joyful Time Essence Mask Hyaluronic Acid”
2 persona po shohin produktin