Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-19%
Mizon

Mizon Collagen Power Firming Enriched Cream

Krem hidratues antirrudhë

Çmimi origjinal qe: 2,700L.Çmimi i tanishëm është: 2,190L.

Volume up with moist!

Përmban 54% kolagjen detar, për një efekt të lartë forcues të lëkurës duke ofruar hidratim të thellë. Adenozina ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës  dhe përmirësimin e rrudhave të lehta në fytyrë.

• I pasur me elemente hidratues
• Veti antirrudhë
• Forcon teksturën e lëkurës
• Pa paraben, ngjyrues ose aroma artificiale

Mizon Collagen Power Firming Enriched Cream
2190L
Cmimi(Sasia) : 2190L (1 cope)

Ndryshe nga kremi juaj anti-rrudhë, Collagen Power Firming jep rezultate të kënaqshme që në përdorimet e para.

Kremi me përmbajtje pothuajse të njejtë si serumi me kolagjen, targeton rrudhat dhe lëkurën e varur duke e forcuar atë.

Pika më e fortë e këtij produkti është përbërësi i tij Copper Tripeptide-1 dhe palmitoyl pentapeptide-4 qe rigjeneron qelizat. Adenosina ndihmon në mbushjen e linjave të holla dhe i bën rrudhat tuaja të thella një gjë e së shkuarës.

Bonus: Ky është pa paraben, etanol, benzofenon, ngjyrues artificial ose aromë artificiale, kështu që është i sigurt për t’u përdorur për lëkurën.

Collagen Power Firming Enriched Cream Tutorial How To
Rreth Brandit

Created by dedicated researchers from Korea's top cosmetics companies, Mizon is famous for its snail mucin-based skin care products that are now among the brand's consistent bestsellers. Established by the Nabion R&D Company in 2000, Mizon offers makeup, skin, body and hair care lines backed by extensively-researched, high quality formulations. Among its most popular products are the Pore Refine Deep Cleansing Foam, All-in-One Snail Repair Cream and Water Volume Aqua Gel Cream. All Mizon products are manufactured in Korea. YesStyle is an authorized retailer of Mizon.

Manufacturer

Color

Përbërësit

Water, Methylpropanediol, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Glycerin, Triethylhexanoin, 1-2 Hexanediol, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Olivate, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Cyclohexasiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Argania Spinosa Kernel Oil, Glyceryl Stearate, Polyacrylate-13, Hydroxyacetophenone, Polyisobutene, Butylene Glycol, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Isopropyl Myristate, Hydrolyzed Collagen, Polysorbate 20, Adenosine, Sorbitan Isostearate, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Sodium Polyacrylate, Panthenol, Allantoin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Arachidonate, Ceramide NP, Cholesterol, Stearic Acid, Dextrin, Phytosphingosine, Oleic Acid, Lactic Acid, Hydrogenated Lecithin, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic Acid, Ascorbyl Palmitate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Collagen Power Firming Enriched Cream”
4 persona po shohin produktin