Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
-28%
Mizon

Mizon Cicaluronic Serum

Serum hidratues vegan

Çmimi origjinal qe: 3,000L.Çmimi i tanishëm është: 2,150L.

Mjafton një pikë, për një lëkurë të hidratuar dhe të butë si të bebes

Cicaluronic serum :

• Rrit elasticitetin e lëkurës
• Përmirëson pigmentin e lëkurës
• Hidraton dhe zbut lëkurën

• Formulë vegane
* Cicaluronic është një formulë ekskluzive e studiuar dhe zhvilluar nga #mizon

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë Mikse Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Qetëson Rigjeneron Zbut Formulimi: Serum Përbërësit kryesorë: Centella Asiatica Hyaluronic Acid Formati: 30 ml Kategorite:
Mizon Cicaluronic Serum
2150L
Cmimi(Sasia) : 2150L (1 cope)

Cicaluronic – Formula unike e MIZON-it që sjell një efekt freskues dhe qetësues në lëkurën tuaj. Përpos saj hidraton lëkurën e ndjeshme dhe të thatë. Mjafton një pikë!

Centella Asiatica & Acidi Hyaluronic – Këta përbërës i sigurojnë lëkurës një sistem që ruan lagështinë dhe parandalon avullimin e përbërësve, duke ndihmuar në përthithjen e serumit në lëkurë. Formulë me 7 lloje të Centella Asiatica dhe 8 lloje të Acidit Hialuronik.

Formula multifunksionale – Qetësues, hidratues, antioksidant, përmirëson pigmentin e lëkurës dhe e rigjeneron atë.

Formulë Vegane – Serum i butë i përbërë nga një formulë vegane dhe 93% përbërës me prejardhje natyrale.

Pasi keni larë fytyrën vendosni shumë pak nga serumi në lëkurë (sepse është shumë i përqëndruar) dhe masazhoni fytyrën derisa të përthithet mirë.

Brand

Manufacturer

Color

Përbërësit

Water, Butylene Glycol, 1-2 Hexanediol, Glycerin, Centella Asiatica Extract, Centella Asiatica Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Tromethamine, Hydroxyethylcellulose, Polyglyceryl-10 Oleate, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Sodium Hyaluronate, Disodium EDTA, Citric Acid, Tocopherol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid,Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Cicaluronic Serum”
4 persona po shohin produktin