Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Black Snail All in One Cream

Krem hidratues antirrudhë

(1 shqyrtim nga klient)

3,300L

The power of African Black Snail!

Kremi hidratues dhe zbutës që ju duhet! I përbërë nga 90% ekstakt i kërmillit të zi afrikan ai ju ndihmon të luftoni:

• Rrudhat
• Poret e zmadhuara
• Tonalitetin jo uniform të lëkurës
• Aknet dhe shenjat nga aknet

Ju ndihmon gjithashtu të zbardhni, hidratoni, zbusni dhe tonifikoni lëkurën tuaj!

Pa pigmente artificiale dhe aroma të shtuara.

Mizon Black Snail All in One Cream
3300L
Cmimi(Sasia) : 3300L (1 cope)

Të gjithë kemi dëgjuar për kremrat me ekstrakt kërmilli dhe benefitet e jashtëzakonshme që ato kanë në lëkurë, por …. flasim për kërminjtë normal, ato që i kemi parë të gjithë! Keni dëgjuar për kërmillin e zi afrikan? Hmm .. jo?! As ne, derisa Mizon na prezantoi me formulimin e tij unik dhe të jashtëzakonshëm.

Kthehemi prapë tek kërmili i zi afrikan! Jarga e kërminjvë të zinj përmban më shumë përbërës të përqëndruar sesa ajo e kërminjve normal. Ndaj tekstura e këtij kremi është më e plotë dhe më e pasur.

Përpos ekstraktit të kërmillit përmban edhe centella asiaica, niacinamide, peptide, adenosine që ju ndihmon me zbardhjen e lëkurës, përmirësimin e rrudhave, lufton aknet dhe zbut dhe hidraton lëkurën. Në formulim ka edhe ekstrakt të 27 bimëve!

Rekomandohet për lëkurat normale ose mikse që janë të dehidratuara dhe duan hidratim dhe rigjenerim. Nëse keni lëkurë të thatë do tju duhet ta riaplikoni disa herë gjatë ditës.

Manufacturer

Color

Ingredientet

Snail Secretion Filtrate,Niacinamide,Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil,Cetearyl Olivate,Sorbitan Olivate,Butylene Glycol,SyntheticWax,Phenoxyethanol,Water,Ethylhexylglycerin,Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl TaurateCopolymer,Carbomer,Triethanolamine,Caprylyl Glycol,Sodium Polyacrylate,Adenosine,Tropolone,Coptis Chinensis Root Extract,SorbitanIsostearate,Polysorbate 60,Disodium EDTA,Allantoin,Panthenol,Glycerin,Theobroma Cacao (Cocoa) Extract,Dextrin,Tocopherol,1,2-Hexanediol,Centella Asiatica Extract,Palmitoyl Tripeptide-5,Beta-Glucan,Copper Tripeptide-1,Solanum Melongena (Eggplant) FruitExtract,Cassia Obtusifolia Seed Extract,Porphyra Tenera Extract,Fagus Sylvatica Seed Extract,Dictyopteris Membranacea Extract,AlliumSativum (Garlic) Bulb Extract,Prunus Mume Fruit Extract,Polygonum Fagopyrum (Buckwheat) Seed Extract,Rubus Coreanus FruitExtract,Mirabilis Jalapa Seed Extract,Sepia,Charcoal Powder,Aronia Melanocarpa Fruit Extract,Euterpe Oleracea Fruit Extract,SambucusNigra Fruit Extract,Morus Alba Fruit Extract,Rhus Semialata Gall Extract,Cinnamomum Cassia Bark Extract,Inonotus Obliquus(Mushroom) Extract,Anona Cherimolia Fruit Extract,Coffea Arabica Fruit Extract,Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract,Corthellus Shiitake(Mushroom) Extract,Piper Nigrum (Pepper) Seed Extract,Black Sugar Extract,Rose Extract,sh-Oligopeptide-1

1 vleresim per Mizon Black Snail All in One Cream

  1. Valbona

    Gjithe dimrin e kalova me kete krem, e kam lekuren e thate dhe me rrinte shume mire. Shume vleresim per kete produkt

Shto nje vleresim
2 persona po shohin produktin