Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
-38%
Village 11 Factory

VILLAGE 11 FACTORY ACTIVE CLEAN SHEET MASK TEA TREE

Maskë fletë me pemën e çajit

Çmimi origjinal qe: 400L.Çmimi i tanishëm është: 250L.

Maska Active Clean Sheet Tea Tree është një maskë ëndrrash për të gjitha ato lëkura të yndyrshme, të kombinuara ose të prirura ndaj akneve që kanë nevojë për të qetësuar irritimet, skuqjet dhe puçrrat.

I mbushur me ekstrakt të pemës së çajit dhe alantoinë, hidraton, qetëson dhe balancon edhe lëkurën më të skuqur.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Akne Pikat e zeza Pore Qetëson Yndyra e tepert Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Ekstrakte bimore Tea Tree Formati: 21 gr Kategorite:
VILLAGE 11 FACTORY ACTIVE CLEAN SHEET MASK TEA TREE
250L
Cmimi(Sasia) : 250L (1 cope)

Ne na pëlqen të mendojmë se jemi ekspertë të vërtetë në kujdesin e lëkurës dhe e dimë se çfarë kërkon zakonisht lëkura e yndyrshme, e kombinuar ose e prirur ndaj akneve, për shembull: prioriteti është zakonisht rregullimi i sebumit të tepërt, përmirësimi i pamjes së poreve dhe parandalimi i tyre, të mos duken të zgjeruara dhe të parandalojnë pikat e zeza të frikshme dhe shpërthimet e puçrrave. Epo, po sikur t’ju themi se mund t’i bëni të gjitha këto me një maskë?

Ne kemi sjellë Maskën Active Clean Sheet Tea Tree nga Fabrika e fshatit 11 për t’ju ndihmuar me të gjitha këto probleme të vogla. Përveç kësaj, kjo maskë balancuese është perfekte kur lëkura juaj ndihet veçanërisht e irrituar ose e kuqe për shkak të acarimit të puçrrave.

Formula e tij përmban ekstrakt të pemës së çajit, një përbërës super popullor i përdorur gjerësisht në kozmetikë për të qetësuar dhe reduktuar inflamacionin. Dhe funksionon! Ai gjithashtu përmban allantoin, një përbërës aktiv hidratues që zbut dhe riparon funksionin tonë pengues, dhe V11 të pabesueshëm, kompleksi ekskluziv i 11 ekstrakteve natyrale dhe riparuese të patentuar nga Village 11 Factory, të cilat i japin një nxitje ushqyese dhe energjie lëkurës sonë.

Është një maskë celuloze e biodegradueshme që përshtatet shumë mirë me konturin e fytyrës sonë, do ta shihni që është shumë komode. Se keni nevojë për pak qetësi mes kaq shumë stresi, puçrrave dhe acarimit? Kjo është maska juaj.

Brand

Tipi i lëkurës

, ,

Color

Përbërësit

Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Hydroxyacetophenone, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, ) Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Adansonia Digitata Seed Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Glycyrrhiza Uralensis Root Extract, Cetraria Islandica Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Himanthalia Elongata Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Laminaria Japonica Extract, Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “VILLAGE 11 FACTORY ACTIVE CLEAN SHEET MASK TEA TREE”
2 persona po shohin produktin