Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Mizon

Mizon Pore Fresh Deep Cleansing Bubble Mask

Maskë për poret

450L

Të gjitha lëkurat kanë pore. Eleminimi i papastërtive nga poret është një sfidë më vete. Ndaj Mizon ka sjellë formulimin më të thjeshtë në një sheetmask ndryshe nga të tjerat.

Maska:
• Pastron poret në thellësi
• Ka veti antirrudhe nga ekstrakti i rrushit
• Eksfolion lëkurën nga qelizat e vdekura dhe yndyra e tepërt
• Zvogëlon dukjen e poreve

 

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Eksfolion Lifting Pastron në thellësi Rrudha Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: AHA Ekstrakte bimore Formati: 24 gr Kategorite: Tag:
Mizon Pore Fresh Deep Cleansing Bubble Mask
450L
Cmimi(Sasia) : 450L (1 cope)

Largoni mbetjet e forta të poreve, sebumin dhe papastërtitë në vetëm 15 minuta me këtë maskë flluskash për pastrim të thellë të poreve nga MIZON! Uluni këmbëkryq, relaksohuni dhe shikoni maskën që shkumon vetë për të zbuluar lëkurën më të shndritshme dhe të pastër që mund të keni ndonjëherë.

Si ta përdorni:

Pas pastrimit  të lëkurës, vendosni maskën fletë në fytyrë dhe mbaheni 15 min, më pas hiqeni maskën dhe masazhoni butësisht flluskat e mbetura në lëkurë dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Brand

Color

Përbërës

Water, Dipropylene Glycol, Disiloxane, Acrylates Copolymer, 1,2-Hexanediol, Potassium Cocoyl Glycinate, Disodium Cocoamphodiacetate, Arginine, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Cellulose Gum, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Polyquaternium-39, Disodium EDTA, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Pore Fresh Deep Cleansing Bubble Mask”
2 persona po shohin produktin