Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Mizon

Mizon Pore Fresh Clear Nose Pack

Trajtues për pikat e zeza

100L6,600L

Nuk po i gjeni dot zgjidhje pikave të zeza? Po të krijohen pika të bardha dhe yndyra në pjesën e hundës nuk po pakësohet?

Mizon ka mendur për ju! Largoni pikat e zeza dhe parandaloni formimin e pikave të bardha me këtë maskë për hundën që përmirëson poret me gasoul dhe argjilë të bardhë! Ekstrakti i luleve të kaktusit ndihmon në qetësimin e lëkurës pasi poret janë të hapura. I sigurt për përdorim në lëkurë të ndjeshme.

• Heq në çast pikat e zeza dhe qelizat e vdekura të lëkurës me gasoul maroku dhe argjilë të bardhë.
• E pasuruar me ekstrakt lulesh kaktusi për të qetësuar lëkurën pas hapjes së poreve.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Pikat e zeza Pore Yndyra e tepert Pikat e bardha Formulimi: Patches Përbërësit kryesorë: Ekstrakte bimore Formati: 1 copë, 1 kuti / 100 copë SKU:N/A Kategorite:
Mizon Pore Fresh Clear Nose Pack
100L
Cmimi(Sasia) : 100L (1 cope)

Si ta përdorni:
1. Lagni hundën në mënyrë që copëza të ngjitet në mënyrë të përkryer me konturet e hundës.
2. Lëreni të veprojë për 10-15 minuta.
3. Hiqni copëzën me kujdes dhe shpëlajeni për të hequr çdo mbetje.

Përbërës

Alcohol Denat., Water(Aqua), VP/VA Copolymer, PVP, Iron Oxides (CI 77499), Dimethicone, Charcoal Powder, Cereus Grandiflorus (Cactus) Flower Extract , Butylene Glycol , 1,2-Hexanediol, Phellinus Linteus Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Houttuynia Cordata Extract, Eclipta Prostrata Extract, Moroccan Lava Clay, Kaolin

Brand

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Pore Fresh Clear Nose Pack”
2 persona po shohin produktin