Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Floket Body Lotion Duart dhe Kembet Gift Set Lares Toner/Essence Eksfoliant Serume Syte Hidratues SPF Maska Trajtime Shampo Kozmetike
Mizon

Mizon Joyful Time Essence Mask Pomegranate

Maskë fletë hidratuese

300L

Vitality & Firming

Në saj të ekstraktit të shegës , i cili  është një komponent i njohur kundër plakjes që lufton rrudhat e lëkurës, ndihmon në eliminimin e thatësisë, lodhjes dhe tonit të pabarabartë të lëkurës, ka një efekt lifting dhe forcon lëkurën.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Rigjeneron Rrudha Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Ekstrakt shege Formati: 23 gr Kategorite:

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Pomegranate Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Color

Manufacturer

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Joyful Time Essence Mask Pomegranate”
3 persona po shohin produktin