Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Joyful Time Mask Jeju [Heartleaf]

Maske hidratuese

250L

Me një formulë të menduar e zgjedhur për të siguruar hidratim të thellë, qetësues dhe mbrojtje kundër agresioneve mjedisore, kjo maskë sjell përfitime të dukshme për lëkurën tuaj.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Qetëson Rigjeneron Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Allantoin Heartleaf Extract Jeju Yellow Complex Formati: 23 gr Kategorite:
Mizon Joyful Time Mask Jeju [Heartleaf]
250L
Cmimi(Sasia) : 250L (1 cope)

Përbërësit kryesorë aktivë:

Ekstraktet e bimëve: Këto përfshijnë ekstrakte nga Taraxacum Officinale (luleradhiqe) dhe Brassica Campestris (Rapese), të cilat ofrojnë përfitime qetësuese dhe mbrojtje kundër faktorëve të dëmshëm mjedisor.
Allantoin: Ka veti qetësuese dhe rigjeneruese të lëkurës, duke ndihmuar në përmirësimin e pamjes dhe strukturës së lëkurës.
Ekstrakte të tjera natyrore: Simmondsia Chinensis (vaji i farës së jojobës), Citrus Unshiu (agrume japoneze), Chaenomeles Siments (rrush pa fara japoneze) dhe ekstrakte frutash Ficus Carica (fiku), të cilat mund të ofrojnë përfitime shtesë hidratuese dhe ushqyese për lëkurën.

Kujt i përshtatet:

Lëkura e thatë ose e ndjeshme: Përbërësit si glicerina dhe butilen glikol janë të shkëlqyera për të mbajtur lëkurën e thatë të hidratuar. Gjithashtu, ekstraktet natyrale, të tilla si ato nga Taraxacum Officinale (luleradhiqe) dhe Brassica Campestris (Rapese), kanë veti qetësuese që mund të jenë të dobishme për lëkurën e ndjeshme.
Lëkura e pa jetë ose e lodhur: Falë përbërësve aktivë dhe ekstrakteve natyrale, kjo maskë mund të ndihmojë në rigjallërimin dhe rifreskimin e lëkurës së lodhur ose të shurdhër.
Lëkura normale ose e kombinuar: Mund të jetë e përshtatshme për njerëzit me lëkurë normale ose të kombinuar, duke siguruar hidratim pa u rënduar shumë ose pa lënë mbetje yndyrore në lëkurë.

Si të përdorni:

Hapni paketimin, vendoseni maskën në fytyrë. Lëreni maskën për 10-20 minuta. Hiqeni me kujdes dhe masazhoni butësisht serumin e mbetur në lëkurë.

Brand

Color

Përbërës:

Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Carbomer, Allantoin, Arginine, Ethylhexylglycerin, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Sodium Phytate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, PVM/MA Copolymer, Brassica Campestris (Rapeseed) Extract, Taraxacum Officinale (Dandelion) Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Extract, Citrus Unshiu Fruit Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Houttuynia Cordata Extract, Poncirus Trifoliata Fruit Extract, Tocopherol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Joyful Time Mask Jeju [Heartleaf]”
4 persona po shohin produktin