Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Hyalugen Pearly Jelly Mask

Maskë hidratuese & antirrudhë

350L

Maska me xhel Aurora që përmban ‘Hyalugen’ për përmirësimin e elasticitetit të lëkurës dhe rritjen e lagështisë, duke ju dhënë një shkëlqim vezullues. Hyalgen është risia më e re nga Mizon (Hyaluronic Acid + Collagen) E përbërë nga dy pjesë, ajo ngjitet mirë në lëkurë dhe përshtatet lehtësisht me fytyrën tuaj. Komode për t’u përdorur gjatë gjithë vitit duke i dhënë lëkurës hidratim dhe shkëlqim. Maska  është bërë nga  një esencë hialugjeni të ngurtësuar, dhe është hipoalergjike.

Trajton:
-Rrudhat
-Humbjen e lagështisë dhe shkëlqimit të lëkurës
-Tonifikon strukturën e lëkurës

 

Mizon Hyalugen Pearly Jelly Mask
350L
Cmimi(Sasia) : 350L (1 cope)

Kjo maskë përmban:

Kolagjen – që i ofron shkëlqim dhe lagështi lëkurës,
Nicacinamide – për ndriçimin e lëkurës,
Uji i trëndafilit të Damask – për hidratimin dhe strukturën e lëkurës,
Ekstrakti i pjeprit –  për efekt qetësues,
Panthenol- për mbrojtjen e lëkurës,
Ekstrakt i rrënjës së Orris -për hidratues dhe qetësues,
Ekstrakt i dardhës për lëkurë të thatë dhe Tocopherol ndihmon në antioksidantë.

Si të përdorni:
1. Pasi të keni hequr filmat në të dy anët e maskës, të cilat ndahen në pjesët e sipërme dhe të poshtme, vendosni pjesën e poshtme rreth gojës dhe pjesën e sipërme rreth syve dhe ngjiteni maskën që të përshtatet mirë në fytyrë.
2. Pas 20 deri në 30 minuta, hiqni maskën dhe masazhoni fytyrën me esencën e mbetur.

Brand

Color

Përbërësit:

Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Diglycerin, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Betaine, Chondrus Crispus Extract, Chondrus Crispus Powder, Butylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Panthenol, Cellulose Gum, Chondrus Crispus, Caprylyl Glycol, Potassium Chloride, Xanthan Gum, Sucrose, Titanium Dioxide, Silica, Sodium Phytate, Polyglyceryl-10 Laurate, Ethylhexylglycerin, Adenosine, 1,2-Hexanediol, Mica, Sclerotium Gum, Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Rosa Damascena Flower Water, Iris Florentina Root Extract, Hydrolyzed Collagen, Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf/Stem Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Tin Oxide, Tocopherol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Hyalugen Pearly Jelly Mask”
2 persona po shohin produktin