Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-21%
Mizon

Mizon Salon Master Blooming Hair Ampoule

Ampulë për flokët

Çmimi origjinal qe: 2,900L.Çmimi i tanishëm është: 2,290L.

Pas suksesit absolut të Salon Master Hair Clinic , Mizon vazhdon linjën e kujdesit për flokët këtë herë me ampulën ushqyese për flokët e dëmtuar. Ampoula përmban 11 vajra organik për të ushqyer flokët e dëmtuar dhe mbajtur ato të shëndetshëm për një kohë të gjatë.

• Teksturë që përthithet dhe nuk ngjit
• Ndihmon në ushqimin dhe hidratimin e flokëve
• Parandalon elektrizimin
• Ampula përmban aromë fantastike

Problematikat që zgjidh: Hidraton Rigjeneron Zbut Formulimi: Esence Përbërësit kryesorë: Vajra organik Formati: 50 ml Kategoria:
Mizon Salon Master Blooming Hair Ampoule
2290L
Cmimi(Sasia) : 2290L (1 cope)

Si ta përdorni:

Pasi keni larë flokët, largoni ujin e tepërt me peshqir dhe me pas aplikoni ampulën në gjithë gjatësinë e flokut sidomos në zonat ku flokët janë më të dëmtuara.

Brand

Color

Formati

50 ml

Përbërës

Cyclopentasiloxane, Disiloxane, Dimethiconol, Fragrance, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Moringa Oleifera Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Adansonia Digitata Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Camellia Seed Oil, Euterpe Oleracea Fruit Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Tocopheryl Acetate, Isopropyl Myristate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Salon Master Blooming Hair Ampoule”
2 persona po shohin produktin