Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Hyalugen Double Layer Mist

Esencë antirrudhë

2,490L

Jepini lëkurës së stresuar një rifreskim të shpejtë me këtë mist me bazë acidi hialuronik të përforcuar nga kolagjeni me molekulë të ulët (për t’u përthithur nga lëkura) për përfitime kundër plakjes dhe vajra natyralë për ushqim të qëndrueshëm.

Formula e lehtë por e fuqishme përmban niacinamide për të ndriçuar lëkurën dhe adenozinë për të përmirësuar linjat dhe rrudhat e krijuara. Formulë hipoalergjike.
Për ta përdorur, tundeni shishen për të përzier shtresat me bazë vaji dhe uji. Përdoreni si hapin e fundit të rutinës suaj të kujdesit për lëkurën për lagështi dhe shkëlqim.

Mizon Hyalugen Double Layer Mist
2490L
Cmimi(Sasia) : 2490L (1 cope)

Shtoni shkëlqimin dhe tonifikimin  e lëkurës me një përzierje unike të acidit hialuronik dhe kolagjenit me peshë të ulët molekulare në serinë inovatore të Mizon Hyalugen. Formula e avancuar kundër plakjes së Hyalugen do të hidraton thellësisht dhe do të mbështesë sintezën e kolagjenit të lëkurës për të krijuar lëkurë rinore, të fortë dhe të hidratuar mirë. Linja është e përshtatshme për ju që dëshironi të parandaloni linjat dhe rrudhat, por është gjithashtu një zgjedhje e mirë nëse dëshironi t’i jepni pak shkëlqim dhe vitalitet lëkurës së lodhur dhe pa jetë.

 

Brand

Color

Përbërësit

Water, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Butylene Glycol, Sodium Citrate, Sodium Chloride, Citric Acid, Disodium EDTA, Eclipta Prostrata Extract, Adenosine, Sodium Hyaluronate, Melia Azadirachta Leaf Extract, Hydrolyzed Collagen, Moringa Oleifera Seed Oil, Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract , Aloe Barbadensis Flower Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Corallina Officinalis Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Hyalugen Double Layer Mist”
5 persona po shohin produktin