Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-44%
Mizon

Mizon Good Night White Sleeping Mask Tube

Maskë nate pa shplarje

Çmimi origjinal qe: 1,400L.Çmimi i tanishëm është: 790L.

White skin like snow!

• Lëkurë e shëndetshme dhe plot gjallëri sikur të keni fjetur mbi 10 orë gjumë.

Maskë trajtuese që përdoret gjatë natës dhe :
• Zbardh dhe përmirëson tonin e lëkurës
• Rigjeneron lëkurën e dëmtuar
• Zbut dhe forcon barrierën
• Mbaheni gjithë natën.

Përmban ekstrakte botanike për të mbrojtur lëkurën nga stresi dhe irritimet, është perfekt për ata me probleme hiperpigmentimi.

Problematikat që zgjidh: Forcon barrieren Hidraton Qetëson Rigjeneron Zbardh Formulimi: Xhel Përbërësit kryesorë: Ekstrakte bimore Hyaluronic Acid Niacinamide Placente e hidrolizuar Formati: 50 ml Kategorite:
Mizon Good Night White Sleeping Mask Tube
790L
Cmimi(Sasia) : 790L (1 cope)

Momenti kur ju duhet kjo maskë:

• Kur lëkura juaj është e dëmtuar nga faktorët e jashtëm
• Kur mungesa e gjumit ju errëson lëkurën dhe e bën atë pa jetë
• Kur nuk dëshironi të merreni me maska dhe trajtime të komplikuara
• Kur produktet që po përdorni nuk ju zbardhin dhe as përmirësojnë pamjen tuaj

Përdorimi:

Hapi i fundit i rutinës tuaj të kujdesit të lëkurës – pasi keni larë dhe vendosur të gjithë produktet që përdorni, në fund vendosni Good night White Sleeping Mask.
Mbaheni gjithë natën dhe lani fytyrën në mëngjes.

Mizon

.

Përbërësit

Water,Propanediol,Glycerin,Cyclopentasiloxane,Cyclohexasiloxane,Alcohol,Trehalose,Niacinamide, VinylDimethicone, 1-2 Hexanediol, Polysorbate 20, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer,Dimethicone, Tromethamine, Carbomer, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Ethylhexylglycerin, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Allantoin, Disodium EDTA, Sodium Hylauronate, Hydrolyzed Placental Extract, Morus Alba Bark Extract, Fragrance, Linaloo, Hexyl Cinnamal, Biosaccharide Gum-1, CI 17200, CI 42090

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Good Night White Sleeping Mask Tube”
4 persona po shohin produktin