Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Collagen Power Lifting Toner

Toner antirrudhë & tonifikues

1,990L

Me Tonerin Mizon Collagen Power Lifting ju mund të parandaloni dhe luftoni rrudhat e parakohshme. Toneri është hapi i parë në linjën e zgjidhjeve forcuese intensive të mizon për kujdesin e lëkurës. Ai përmban kolagjen detar që mbush lëkurën dhe hidraton thellësisht, duke i dhënë një përmirësim të përgjithshëm, rrit elasticitetin dhe e bën lëkurën më të lëmuar dhe rrezatuese.

Mizon Collagen Power Lifting Toner
1990L
Cmimi(Sasia) : 1990L (1 cope)

Nëse keni lëkurë mature dhe po zbuloni se keni nevojë për më shumë sesa thjesht një tonik hidratues, ky është i përsosur për ju. Ai përmban 54% të kolagjenit detar të koncentruar për t’i siguruar lëkurës tuaj këtë proteinë, e cila humbet me kalimin e moshës dhe e cila është përgjegjëse për ta bërë lëkurën tonë të duket e fortë dhe e lëmuar.

Formula e tij është krijuar për të trajtuar dhe parandaluar shenjat e plakjes si linjat e mimikës, dehidratimin ose varjen. Ai përmban Copper Tripeptide-1 për të rigjeneruar indet e dëmtuara, adenozinë për të shumëfishuar efektet e saj kundër plakjes dhe ekstrakte kakao për të siguruar hidratim të butë. Për më tepër, e lë lëkurën tuaj të butë dhe elastike.

Brand

Color

Përbërës:

Water, Methylpropanediol, Glycerin, PEG/PPG-17/6Copolymer, 1,2-Hexanediol, Trehalose, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Hydrolyzed Collagen(1,724ppm), Chondrus CrispusExtract, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Tocopherol, Beta-Glucan, Copper Tripeptide-1, Coptis Japonica Root Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Collagen Power Lifting Toner”
5 persona po shohin produktin