Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Hyalugen Le Lift Cream

Krem antirrudhë

2,890L

Kremi Hyalugen Le Lift është një krem hidratues, tonifikues dhe forcues i barrierës që parandalon humbjen e lagështirës, zvogëlon rrudhat e krijuara nga thatësisa dhe e mban lëkurën të butë. Përmbajtja e acideve hialuronik dhe kolagjenit mbush lëkurën, zbut shenjat e plakjes dhe nxit prodhimin e qelizave të reja, në mënyrë që lëkura të duket e freskët dhe e gjallë.
Vitamina E kontribuon me efektin e saj antioksidant, i cili neutralizon radikalet e lira dhe mbron lëkurën nga plakja, lëkura e varur dhe humbja e hershme e elasticitetit.

-Tonifikon lëkurën
-Shton hidratimin dhe elasticitetin e lëkurës
-Përmirëson rrudhat dhe tonin e lëkurës

Pa aromë
Hypoalergjik
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Lifting Rrudha Formulimi: Xhel Përbërësit kryesorë: Collagen Marine Hyaluronic Acid Niacinamide Squalene Tocopherol Formati: 50 ml Kategorite:
Mizon Hyalugen Le Lift Cream
2890L
Cmimi(Sasia) : 2890L (1 cope)

Shtoni shkëlqimin dhe tonifikimin  e lëkurës me një përzierje unike të acidit hialuronik dhe kolagjenit me peshë të ulët molekulare në serinë inovatore të Mizon Hyalugen. Formula e avancuar kundër plakjes së Hyalugen do të hidraton thellësisht dhe do të mbështesë sintezën e kolagjenit të lëkurës për të krijuar lëkurë rinore, të fortë dhe të hidratuar mirë. Linja është e përshtatshme për ju që dëshironi të parandaloni linjat dhe rrudhat, por është gjithashtu një zgjedhje e mirë nëse dëshironi t’i jepni pak shkëlqim dhe vitalitet lëkurës së lodhur dhe pa jetë.

Ky krem hidratues dhe rrit elasticitetin është testuar klinikisht me rezultatet e mëposhtme pas 4 javësh:

Përmirësimi i elasticitetit të lëkurës me +110.14%
Përmirësimi i matricës/densitetit të qelizave të lëkurës me +109,94%
Një shkëlqim i rritur prej +112.64%
Një nivel i rritur lagështie prej +196.45%
Pa parabene, silikon, sulfate, alkoole tharëse, vaj mineral dhe parfum.

 

Brand

Color

Përbërës

Water, Dipropylene Glycol, Butylene Glycol, Squalane, Caprylic/Capric Triglyceride, Niacinamide, Hydrogenated Polydecene, C12-16 Alcohols, Ammonium, Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Palmitic Acid, Polyglyceryl-2 Stearate, Hydrogenated Lecithin, Hydroxyacetophenone, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Sorbitan Isostearate, 1,2-Hexandiol Adenosine, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopherol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Hyalugen Le Lift Cream”
2 persona po shohin produktin