Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Vegan Eyeliner

Penel vegan

990L

E dashurojmë këtë penel! Për këto arsye:

• Ka mbulim të plotë dhe të përqëndruar të bojës
• Është vegan dhe i përshtatshëm edhe për lëkurat sensitive
• Është waterproof dhe mban gjithë ditën pa u përhapur ose copëzuar pigmenti

Mizon Vegan Eyeliner
990L
Cmimi(Sasia) : 990L (1 cope)

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Vegan Eyeliner”
5 persona po shohin produktin