Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Joyful Time Essence Mask Royal Jelly

Maskë fletë hidratuese

300L

Lëkurë e shëndetshme dhe plot gjallëri.

• Pastroni lëkurën paprakisht.

• Vendosni maskën  në fytyrë.

• Mbajeni 10-20 min

• Pasi ta hiqni maskën lëkurën të përthithi esencën e mbetur në fytyrë.

SKU:8809479166383 Kategoria: Taget:

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Maske Fytyre Royal Jelly Time Essence Mask

Brand

Manufacturer

Color

Ingredients

Water, Glycerin, Methyl propanediol , Betaine, Alcohol, 1,2-Hexanediol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Sodium Citrate, Ethylhexylglycerin , Citric Acid , Royal Jelly Extract (250PPM), Disodium EDTA ,Allantoin, Hydrolyzed Collagen , Sodium Hyaluronate, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolisate, Pullulan, Propanediol, Centella Asiatica Extract, Hottunya Cordatta Extract, Salvia Hispanica Seed Extract , Phenoxyethanol, Fragrance.

Format

23 gr/0.81 oz

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Joyful Time Essence Mask Royal Jelly”
4 persona po shohin produktin