Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Joyful Time Essence Mask Vitamin

Maskë fletë hidratuese

300L

Clear & Shine 

Me përmbajtje pothuajse të njëjtë me serumin me Vitamin C,  shkëlqen lëkurën, barazon tonin e saj, eliminon hiperpigmentimin, zbeh njollat, ndihmon në zgjatjen e rinisë së lëkurës.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Njolla Rigjeneron Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Vitamin C Formati: 23 gr Kategorite:

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Vitamin Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Brand

Mizon

Krijuar nga studiues të përkushtuar nga kompanitë më të mira të kozmetikës koreane, Mizon është i famshëm për produktet e kujdesit të lëkurës me bazë ekstraktin e kërmillit, të cilat janë produktet bestseller të Mizon.E themeluar nga Kompania Nabion R&D në vitin 2000, Mizon ofron linja kozmetike, kujdesi për lëkurën, trupin dhe flokët e mbështetur nga formulime unike dhe me cilësi të lartë të hulumtuara nga ekspertët e tyre.

Color

,

Përbërës

Water,Glycerin,Methylpropanediol,Betaine,Alcohol,1,2-Hexanediol,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,Xanthan Gum,Salvia Hispanica Seed Extract,Centella Asiatica Extract,Houttuynia Cordata Extract,Phenoxyethanol,Sodium Citrate,Propanediol,Ethylhexylglycerin,Citric Acid,Disodium EDTA,Sodium Ascorbyl Phosphate,Allantoin,Hydrolyzed Collagen, Fragrance,Fructooligosaccharides,Saccharide Hydrolysate,Pullulan,Sodium Hyaluronate.

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Joyful Time Essence Mask Vitamin”
2 persona po shohin produktin