Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Joyful Time Mask Jeju [Lotus]

Maske hidratuese

250L

Efekt pastrues dhe hidratues për të siguruar lëkurë të ndritshme dhe të pastër.

Mizon Joyful Time Mask Jeju [Lotus]
250L
Cmimi(Sasia) : 250L (1 cope)

Hidratim i thellë: Përbërësit si glicerina, hialuronati i natriumit dhe pantenoli mund të ofrojnë hidratim intensiv dhe të ruajnë nivelin optimal të lagështisë së lëkurës.
Mbrojtje dhe qetësues: Ekstraktet natyrale si Taraxacum Officinale (luleradhiqe), Brassica Campestris (Rapeseed), Gjethja Hydrangea Macrophyla dhe Chaenomeles Sinensis kanë potencialin për të qetësuar dhe mbrojtur lëkurën nga agresionet mjedisore.
Rigjenerim dhe rigjallërim: Panthenoli dhe ekstraktet natyralë të pranishëm në formulë, si lotus ndihmojnë në ndricimin e tonit të lëkurës.
Përbërës antioksidant: Tokoferoli (Vitamina E) është një antioksidant që mund të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës nga radikalet e lira dhe të mbështesë shëndetin e lëkurës.

Si të përdorni:

Hapni paketimin, vendoseni maskën në fytyrë. Lëreni maskën për 10-20 minuta. Hiqeni me kujdes dhe masazhoni butësisht serumin e mbetur në lëkurë.

Brand

Color

Përbërës:

Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Polyglyceryl-10 Laurate , Carbomer, Arginine , Allantoin, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Sodium Polyacrylate, Sodium Phytate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Nelumbo Nucifera Flower Extract, PVM/MA Copolymer, Taraxacum Officinale (Dandelion) Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Extract, Citrus Unshiu Fruit Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Tocopherol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Joyful Time Mask Jeju [Lotus]”
3 persona po shohin produktin