Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
-20%
Mizon

Mizon Youth Cleansing Milk

Qumësht larës antirrudhë

Çmimi origjinal qe: 2,500L.Çmimi i tanishëm është: 1,990L.

Ekspertë korean të kremrave antirrudhë MIZON i shtojnë linjës së tyre luksoze edhe larësin antirrudhë në formë qumështi, i cili kujdeset për rrudhat por ndërkohë pastron lëkurën dhe heq lehtësisht makeup-in.

I përshtatshëm për të gjitha tipologjitë e lëkurës.
Mund të përdoret në mëngjes dhe në darkë.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Eksfolion Rrudha Formulimi: Qumesht Përbërësit kryesorë: Amino Acids Retinal Squalene Formati: 200 ml Kategorite:
Mizon Youth Cleansing Milk
1990L
Cmimi(Sasia) : 1990L (1 cope)

Formulimi vazhdon të ndjek sloganin “i ashpër me rrudhat por i butë me lëkurën”. Përmban Retinal- përbërësi superstar i gjeneratës së fundit që lufton rrudhat dhe rrit elasticitetin e lëkurës. Tekstura e plotë dhe e pasur është e përshtatshme për të gjitha tipologjitë e lëkurave përfshirë atë sensitive. Amino acidet dhe kokosi ndihmojnë në heqjen me lehtësi të makeup-it, ndërkohë që mbush me hidratim dhe lagështi lëkurën.

Udhëzime:

– Për të shmangur ose minimizuar efektet e retinolit vendos në fund të rutinës një hidratues me teksturë të plotë.
– Përdorni gjithnjë spf.
– Shmangni përdorimin e eksfoliantëve gjatë periudhës së përdorimit të retinolit.

Brand

Color

Formati

200 ml

Përbërës

Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Glycerin, Propanediol, Polyglyceryl-4 Caprate, 1,2-Hexanediol, Potassium Cocoyl Hydrolyzed Oat Protein, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Arachidyl Alcohol, Carbomer, Palmitic Acid, Stearic Acid, Behenyl Alcohol, Tromethamine, Allantoin, Artemisia Vulgaris Extract, Arachidyl Glucoside, Hexylene Glycol, Disodium EDTA, Glucose, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Glyceryl Caprylate, Retinal

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Mizon Youth Cleansing Milk”
2 persona po shohin produktin