Transporti në Tiranë: 100 lekë, Rrethet: 200 lekë. Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas. Shiko produktet!
Logohu për lehtësi në blerje
Nuk keni llogari? Krijo llogarine
Mizon

Mizon Pore Fresh Gel Cleanser

Larës bimor

(1 shqyrtim nga klient)

1,590L

Pastrues acidik i butë , natyral, i përbërë nga bima e kameleonit, pastron dhe zbut lëkurën pa e irrituar ose tharë. Pastruesi ka trajtën e xhelit dhe në kontakt me ujin transformohet në shkumë. Perfekt për të pastruar lëkurën në thellësi.

Heq në mënyrë të përkryer make-up dhe ruan balancën e hidratimit të lëkurës.

• 80 % ingredient natyral
• Pa aroma të shtuara
• Pa ngjyrues artificial

Rekomandohet për:

• Ato që kanë tharje lëkure pas pastrimit.
• Personat me lëkurë sensitive dhe alergjike.
• Ato që kanë probleme me vajin e tepërt në lëkurë dhe duan ta balancojnë.

** Fitues i dy cmimeve prestigjoze.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë Mikse Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Pastron në thellësi Pore Qetëson Formulimi: Xhel Shkumues Përbërësit kryesorë: Ekstrakte bimore Formati: 150 ml SKU:8809663751982 Kategorite: Taget:
Mizon Pore Fresh Gel Cleanser
1590L
Cmimi(Sasia) : 1590L (1 cope)

Elementët Kryesorë:

houttunya cordata flower image
rosemary leaf oil image
*Pa asnjë aromë të shtuar.
Aroma e xhelit është nga rosmarina e përdorur, dhe është 100% natyrale dhe e pastër.
low ph formula illustration image
foam applied on hand image

Përdorimi:

Vendosni një sasi të përshtatshme xheli në dorën e lagur më parë me ujë.Fërkojeni xhelin me majat e gishtave derisa të krijohet shkuma dhe aplikojeni në fytyrë.Fërkojeni lehtë fytyrën duke e masazhuar ndërkohë dhe shplajeni me ujë të ngrohtë.

skin irritation test completed certificate image
Brand

Manufacturer

Color

Ingredients

Water, Lauryl Hydroxysultaine, Acrylates Copolymer, Sodium Chloride, Sodiu, methyl cocoyl Taurate, Disodium Cocoamphodiacetate, Potassium cocoyl glycinate, potassium Cocoate, dipropylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Caprylyl glycol, Rosmarinus Officinalis ( Rosmariy) Leaf Oil, Houttunya Cordata Powder, Hexylene Glycol. Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopherol

Format

150 ml/ 5.7 fl. oz

1 vleresim per Mizon Pore Fresh Gel Cleanser

  1. Nisa

    Pershendetje, produkti me plq sh dhe doja te leja nje review. Kam 2 jave qe e perdor dhe e ndjej ndryshimin nga nje italian qe kam perdorur, mi pastron poret sidomos ne hunde.

Shto nje vleresim
5 persona po shohin produktin